خانه » ساخت سوئیچ پاسات – ساخت ریموت پاسات

ساخت سوئیچ پاسات – ساخت ریموت پاسات

  • از

سوئیچ و ریموت پاسات

  • کددهی ریموت و ساخت سوئیچ پاسات
  • تعریف ریموت و سوئیچ
  • ساخت سوئیچ یدک پاسات
  • پروگرام و ساخت ریموت پاسات
  • باز کردن درب فولکس واگن پاسات
  • قیمت سوئیچ و ریموت

از جمله خدمات مرکز تخصصی نگین ریموت ساخت سوئیچ پاسات برای خودرو فولکس واگن می باشد. خدماتی که در رابطه با این خودرو ارائه می شود شامل ساخت سوئیچ پاسات و ساخت ریموت پاسات ، کددهی سوئیچ و ریموت فولکس واگن پاسات ، تعویض و تعمیر باتری ریموت – تعویض و تعمیر قاب ریموت – باز کردن درب خودرو – تراش کلید – ساخت کلید و ریموت گمشده – پاک کردن کد سوئیچ و ریموت مفقود شده – تعریف کلید کی لس پاسات – ساخت اسمارت کی(smart key) – کپی ریموت – پاک کردن سوئیچ و ریموت پاسات است .

شما برای بالا بردن امنیت خودرو فولکس واگن پاسات خود باید به مراکز دارای تجربه و نیروهای متخصص که دارای لوازم و تجهیزات مناسب هستند مراجعه کرده تا علاوه بر این که بتوانید در سریعترین زمان سوئیچ پاسات خود دسترسی پیدا کنید مطمئن شوید که امنیت خودرو شما نیز تامین می گردد.

ساخت سوئیچ فولکس واگن
سوئیچ یدک فولکس واگن
کددهی ریموت فولکس واگن

شما می توانید از خدمات ساخت سوئیچ – ساخت ریموت – ساخت سوئیچ یدک پاسات – تعمیر ریموت – تعویض قاب و باتری – باز کردن درب خودرو – تراش تیغه کلید – پروگرام و تعریف ریموت – کددهی ریموت و برداشتن کد ریموت های قدیمی – تعریف ریموت جدید برای خودرو فولکس واگن پاسات – کپی کلید و ریموت و … در مرکز نگین ریموت بهره مند شوید . این مرکز با 22 سال سابقه در این زمینه ارائه دهنده با کیفیت ترین سوئیچ و ریموت فولکس واگن پاسات را با مناسب ترین قیمت بر اساس کیفیت آن اختیار شما قرار می دهد.

این مرکز دارای 2 شعبه در در غرب تهران ( مرزداران) و شمال تهران (آجودانیه ) می باشد. این مرکز دارای شعبات سیار در سراسر تهران از جمله کامرانیه ، زعفرانیه ، تجریش ، آجودانیه ، اقدسیه ، ولنجک و … در شمال – بلوار فردوس ، جنت آباد ، شهران ، تهرانسر ، مرزداران ، تهرانسر ، چیتگر ، شهرزیبا در غرب تهران – تهرانپارس ، نارمک ، نظام آباد ، شهرک امید ، مجیدیه ، حشمتیه ، شمس آباد و … در شرق تهران – خزانه ، نازی آباد ، یاخچی آباد ، خانی آباد ،شوش ، مولوی ، افسریه و … در جنوب تهران و همینطور در تمامی شهرهای ایران می باشد تا خدمات رسانی به شما مشتریان را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد.

اگر شما سوئیچ اصلی خودرو خود را گم کرده اید و یا ریموت شما دزدیده شده است و نیاز به ساخت سوئیچ و ریموت یدک برای خودرو پاسات خود دارید با نگین ریموت تماس بگیرید. متخصصین این مرکز در سریعترین زمان ممکن در محل شما حاضر می شوند و یا برای جابه جایی خودرو مشاوره به شما ارائه می کنند تا مشکل شما حل شود.

از انجایی که سوئیچ و ریموت خودرو خود را در طول روز بارها برای روشن و خاموش کردن مورد استفاده قرار می دهید.  اگر سوئیچ پاسات خود را گم کرده باشید و سوئیچ یدک خودرو فولکس واگن پاسات هم همراه شما نباشد، می توانید با مرکز ما تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و خدمات مورد نظر را به شما ارائه نمایند.  شما می توانید با مشاوران ما در زمینه مشکل خود صحبت کرده تا در صورت نیاز متخصص لازم در این زمینه را به محل شما اعزام نمایند. در صورتی که سوئیچ و ریموت شما برای روشن شدن نیاز به کد داشته باشد برای ساخت سوئیچ و ریموت یدک فولکس واگن پاسات نیاز به  داشتن مدارک مالکیت خودرو می باشد.

مدل های مختلف فولکس واگن دارای انواع مختلفی از سوئیچ و ریموت می باشند . در صورت خرید خودرو جدید و یا هرگونه از دست دادن ریموت شما نیاز به خام نمودن ریموت – پاک کردن کد ریموت و تعریف کد جدید برای سوئیچ و ریموت پاسات – پروگرام ریموت برای خودرو پاسات شما می باشد. برای تامین امنیت خودرو خود در صورت خرید جدید خودرو و یا گم کردن سوئیچ و ریموت ، دزدیده شدن ریموت حتما به مراکز تخصصی مراجعه کرده و اقدام به پاک کردن کد و همینطور پروگرام ریموت و سوئیچ جدید نمایید.

در صورتی که شما کلید خود را در داخل ماشین جا گذاشته باشید و به آن دسترسی نداشته باشید نیاز به افراد متخصص در زمینه سوئیچ و ریموت دارید. شما می توانید با مرکز نگین ریموت تماس بگیرید تا متخصصین ما در محل شما حاضر شده و بعد از مشاهده مدارک شما ، درب خودرو فولکس واگن پاسات شما را بدون آسیب و در سریعترین زمان ممکن باز کنند و در صورت نیاز خدمات دیگری که مورد نیاز شما است را ارائه نمایند.

براساس مدل و همینطور خدماتی که برای سوئیچ و ریموت شما وجود دارد قیمت های متفاوتی نیز هست. شما می توانید در این زمینه با ما تماس گرفته و علاوه بر مشاوره و اطلاع از قیمت های ما مطلع شوید.

نگین ریموت دارای دو شعبه در شمال تهران آجودانیه و غرب تهران مرزداران می باشد. این مرکز در زمینه کلیه خدمات سوئیچ و ریموت خودرو از ساخت – پرووگرام – تعریف – کددهی – تراش تیغه کلید و … خدمات ارائه می نماید. این مرکز علاوه بر اینکه خدمات خود را به صورت اینترنتی معرفی می نماید و دارای 2 شعبه ثابت در سطح تهران می باشد. دارای شعبات سیار در تمامی مناطق تهران از جمله شمال – شرق – غرب – مرکز و جنوب نیز می باشد. خدمات  که ساخت این مرکز تخصصی  با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا ساخته می شوند تا امنیت خودرو پاسات شما را تضمین نمایند.  مرکز تخصصین نگین ریموت آماده خدمات رسانی می باشد.


شعبه شمال : تهران، آجودانیه(سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز
تماس: 22297397 – 02126154238
شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین ریموت
تماس: 09385881754- 44299085-44299069- 09124802295
شمال غرب : سعادت آباد میدان کتاب ضلع شمالی آسمان‌ها کارواش آسمان
تماس : 09120238429