ساخت سوئیچ ضدسرقت

داشتن مهارت و تجربه در هر زمینه کاری بسیار اهمیت دارد. از آنجایی که تعمیرات و هزینه های نگهداری خودرو ها بسیار بالا می باشد بنابراین بهترین روش برای صرف هزینه کمتر و زمان کمتر و همینطور امنیت بیشتر برای شما و خودروی شما، استفاده از نیروی متخصص و متبحر در هر زمینه ای از جمله ساخت سوئیچ و ساخت ریموت می باشد. شما برای اینکه نتیجه دلخواه خود را بدست آورید باید برای ساخت سوئیچ و ریموت خود به مراکزی مراجعه نمایید که دارای نیروهای با دانش و تجربه کافی در این زمینه و همینطور دارای امکانات به روز در رابطه با خودروهای هوشمند و لوکس امروزی باشد.

نگین ریموت مرکز تخصصی ساخت سوئیچ و ساخت ریموت با در اختیار داشتن تکنولوژی به روز در زمینه تمامی مدل های بنز ، پورشه ، مازراتی ، هیوندا ، هوندا ، کیا ، رنو ، بی ام و ، ام وی ام ، پژو ، مزدا ، تویوتا، نیسان می تواند قفل خراب شده و گم شده خودرو شما را کپی کند و در سراسر ایران و بصورت 24 ساعته به شما تحویل دهد. سال ها تجربه ما در این زمینه توانسته است با رضایت مشتریان ما برای ساخت سوئیچ و ساخت ریموت با کیفیت همراه باشد.

برای اطلاع از قیمت های ما و همچنین مشاوره با کارشناسان و متخصصان ما می توانید با ما تماس گرفته و از امکانات ما در سراسر ایران با مناسبت ترین قیمت بهره مند شوید.

سوئیچ یدک

سوئیچ یدک بی ام و ، ساخت سوئیچ یدک مزدا، سوئیچ یدک بنز، سوئیچ یدک پورشه،سوئیچ یدک کادنزا،سوئیچ یدک تویوتا، سوئیچ یدک فراری، سوئیچ یدک میتسوبیشی،سوئیچ یدک فیات ،سوئیچ یدک کیا، سوئیچ یدک ام وی ام ۱۱۰، سوئیچ یدک ام وی ام ۳۱۵، سوئیچ یدک پژو ۲۰۶، ۲۰۷،۲۰۰۸، سوئیچ یدک خودرو،

ساخت سوئيچ خودرو

ساخت سوئیچ رنو ، ساخت سوئیچ بنز benz ، ساخت سوئیچ پورشه porsche ، ساخت سوئیچ نیسان nissan ، ساخت سوئیچ کیا kia ، ساخت سوئیچ مازراتی massarati ، ساخت سوئیچ هیوندا hyundai ، ساخت سوئیچ بی ام و bmw ، ساخت سوئیچ پژو peugeot ، ساخت سوئیچ تویوتا toyota ، ساخت سوئیچ لکسوسlexuse ، ساخت سوئیچ مزدا mazda ، ساخت سوئیچ ماشين چینی ، ساخت سوئیچ چریcherry، ساخت سوئیچ ام وی ام  mvm۱۱۰ ، ساخت سوئیچ ام وی ام  ۳۱۵، ساخت سوئیچ جک، ساخت سوئیچ لیفان s5 ، ساخت سوئیچ ماشين خارجی،‌ ساخت سوئیچ یدک از خدمات مرکز ما می باشد.

تعریف ریموت و ساخت ریموت

تعریف ریموت بنز، تعریف ریموت پورشه، تعریف ریموت نیسان، تعریف ریموت کیا، تعریف ریموت مازراتی، تعریف ریموت هیوندا، تعریف ریموت بی ام و، تعریف ریموت پژو، تعریف ریموت تویوتا، تعریف ریموت لکسوس، تعریف ریموت مزدا , و تمامی مدل خودرو در مرکز نگین ریموت می باشد که ما با 20 سال سابقه خدمات را به شما ارائه می دهیم.

معرفی سوئیچ کیلس (کی لس)

مدل سوئیچ الکترونیکی که از سال 1990 به بعدبه معمول گردید به keyless معروف هستند.سوئیچ های بنز و سوئیچ های بی ام و اولین خودروهایی بودند که به این تکنولوژی مجهز شدند و در ساه های بعد صنعت خودرو سازی کره سوئیچ هیوندا و سوئیچ کیا را نیز مجهز کردند ، این تکنولوژی امکان باز و بسته کردن درب خودرو با استفاده از فرکانس های کوتاه را به مشتریان در ابتدا میداد که با گذشت و پیشرفت تکنولوژی و فناوری در ریموت و سوئیچ ها امکانات این ریموت های خودرو افزایش یافت و قابلیت روشن کردن چراغ خودرو  و امکانات دیگر را از راه دور به راننده می داد.

سوئیچ های ایموبلایزر یا ضد سرقت

این سوئیچ ها از جدیدترین سیستمم های امنیتی خودرو می باشند که از سال 2000 مرسوم شده است، در ایران نیز از سال 1386 خودرو دارای سیستم ضدسرقت امنیتی شدند. این خودروها دارای کد دسترسی منحصر به فرد می باشند که برای ساخت این سوئیچ ها به این کدها نیاز می باشد. این کدها به خریدار در هنگام خرید تحویل داده می شوند.

برای اطلاع از چگونگی انواع مدل سوئیچ و ساخت سوئیچ خودرو بنز، بی ام و، هیوندا، رنو، پژو، پورشه، تویوتا، نیسان، لکسوس، مازراتی، کیا، مزدا  با ما تماس بگیرید.


مرکز تخصصی نگین ریموت تمامی خدمات در زمینه سوئیچ و ریموت خودرو از جمله ساخت سوئیچ بنز ، ساخت سوئیچ هیوندا ، ساخت سوئیچ کیا ، ساخت سوئیچ بی ام و ، ساخت سوئیچ پورشه و … را به مشتریان ارائه می نماید. خدمات ما شامل ساخت ، پروگرام ، تعمیر ، تعریف ، تعویض ، کددهی، تراش تیغه ، خام نمودن ، پاک کردن کد و ریموت ، کپی سوئیچ و ریموت و … می باشد.


  شعبه شمال : تهران، آجودانیه(سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرو البرز   تماس: 22297397 – 02126154238
شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین ریموت
تلفن های تماس: 09385881754- 44299085-44299069-09124802295

© Copyright 2022
همین حالا با ما تماس بگیرید