ساخت سوئیچ کیا

ساخت سوئیچ کیا – ساخت ریموت کیا

سوئیچ-کیا-موهاوی
سوئیچ-کیا-موهاوی
سوئیچ-کیا-سراتو
سوئیچ-کیا-سراتو
سوئیچ-کیا-اپتیما
سوئیچ-کیا-اپتیما
سوئیچ-کیا-کادنزا
سوئیچ-کیا-کادنزا
سوئیچ-کیا-ریو
سوئیچ-کیا-ریو
سوئیچ-کیا-کادنزا
سوئیچ-کیا-کادنزا
سوئیچ-کیا-پیکانتو
سوئیچ-کیا-پیکانتو
سوئیچ-کیا-سورنتو
سوئیچ-کیا-سورنتو
سوئیچ-کیا-اسپورتیج
سوئیچ-کیا-اسپورتیج

ساخت سوئیچ کیا در سراسر ایران

ساخت سوئیچ کیا نیاز به مهارت و تجربه داشته و از آنجایی که تعمیرات و هزینه های نگهداری خودرو ها بسیار بالا می باشد بنابراین بهترین روش برای صرف هزینه و زمان کمتر و همینطور امنیت بیشتر برای خودروی کیا شما، استفاده از نیروی متخصص و متبحر در هر زمینه ای لازم می باشد. شما برای اینکه نتیجه دلخواه خود را بدست آورید باید برای ساخت سوئیچ و ریموت خود به مراکزی مراجعه نمایید که دارای نیروهای با دانش و تجربه کافی در این زمینه و همینطور دارای امکانات به روز در رابطه با خودروهای هوشمند و لوکس امروزی باشد.


خدمات 24 ساعته سوئیچ

 • تراش کلید کیا از روی شماره شاسی و بازکردن درب کیا بدون استفاده از ابزار
 • ساخت ریموت کیا و کلید کیا تا سال 2016
 • تعریف ریموت وتراش کلیدهای انواع مدل های کیا
 • ساخت کلید و ریموت گمشده کیا
 • پاک کردن کد کلید و ریموت مفقود شده کیا
 • ریموت کیا،کپی ریموت کیا،کپی کلید کیا
 • کلید کیا،کلید یدک کیا،ریموت یدک کیا
 • تعریف کلید کی لس(keyless) کیا
 • ساخت اسمارت کی(smart key) کیا
 • ساخت ریموت کیا در محل
 • کلید و ریموت کیا در محل
 • کپی ریموت کیا،کپی کلید کیا،ریموت یدک کیا،کلید یدک کیا
 • باز کردن درب کیا در کمترین زمان
 • ساخت کلید کیا ،تعریف ریموت کیا
 • کددهی ریموت کیا
 • تراش کلید کیا ،ساخت ریموت گمشده کیا و تراش کلید با دستگاه تمام اتوماتیک کیا
 • کلید یدک کیا ،کلید اصلی کیا ،تعریف ریموت کیا

قیمت ساخت سوئیچ کیا

سوئیچ و ریموت  کیا دارای مدل های مختلفی می باشد و از آنجایی که قیمتها بر اساس مدل خودرو و سوئیچ کیا متفاوت است و همچنین خدمات متفاوتی برای آن نیاز است. قیمت ها نیز متغیر است. در صورت نیاز به خدمات سوئیچ و ریموت با مرکز نگین ریموت تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند.

مرکز تخصصی ما با ساخت سوئیچ و ساخت ریموت و در اختیار داشتن تکنولوژی به روز در زمینه تمامی مدل های کیا می تواند قفل خراب شده و گم شده خودرو شما را کپی کند و در سراسر ایران و بصورت 24 ساعته به شما تحویل دهد. سال ها تجربه ما در این زمینه توانسته است با رضایت مشتریان ما برای ساخت سوئیچ انوع مدل کیا با کیفیت همراه باشد.

برای اطلاع از قیمت های ما و همچنین مشاوره با کارشناسان و متخصصان ما می توانید با ما تماس گرفته و از امکانات ما در سراسر ایران با مناسبت ترین قیمت بهره مند شوید.


تعمیر سوئیچ و ریموت

سوئیچ و ریموت کیا شما ممکن است در اثر برخی از حادثه ها از جمله شکستن ، افتادن در آب و یا … خراب شود و یا در اثر حادثه گم شده و یا دزدیده شود.  شما می توانید برای دسترسی به سوئیچ و ریموت کیا خود با مرکز نگین ریموت تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر شما را از جمله ساخت سوئیچ کیا ، ساخت سوئیچ یدک یا ساخت ریموت کیا – تراش تیغه کلید ، باز کردن درب خودرو و …را با بالاترین کیفیت با بهترین و به روز ترین ابزار به شما ارائه دهند. همچنین در صورتی که شما  امکان جا به جایی خودرو را ندارید متخصصین ما به صورت سیار در محل شما در سراسر ایران و تمامی مناطق تهران ( غرب – شرق – جنوب – شمال – مرکز ) حاضر شده و با امکانات مدرن روز خدمات ساخت سوئیچ کیا و ساخت ریموت کیا را ارائه می دهند.


ساخت ریموت کیا و قاب ریموت

ریموت کیا دارای انواع متفاوتی می باشد. شما برای سفارش مدل ریموت و قاب ریموت کیا مورد نظر خود می توانید با مرکز تخصصی ما تماس گرفته و از مشاوره متخصصین متبحر ما در این زمینه بهره مند شوید و مدل مورد نظر خود را در سایت و اینستاگرام ما مشاهده کرده و سفارش ریموت و قاب ریموت کیا خود را ثبت نمایید.

سوئیچ کیا
سوئیچ و ریموت کیا
کددهی سوئیچ کیا

انواع خودرو کیا

سوئیچ کیا اسپورتیج

نگین ریموت کلیه خدمات برای سوئیچ و ریموت مدل کیا اسپورتیج رو ارائه می کند. از جمله این خدمات می توان به ساخت سوئیچ کیا اسپورتیج ، پروگرام ، کددهی ، خام نمودن ، تراش کلید ، ساخت و تعمیر سوئیچ و ریموت اسپورتیج اشاره کرد.

کیا کادنزا

کادنزا یکی از مدل های خودرو کیا است که خدمات آن از جمله پروگرام و تعریف ریموت ، کددهی و خام نمودن ریموت ، سوئیچ یدک ، تراش تیغه کلید و ساخت سوئیچ کیا کادنزا و … می باشد.

کیا سورنتو

کیا پیکانتو

کیا سراتو

کیا اپتیما

کیا موهاوی

کیا سول


معرفی خودرو کیا

کیا موتورز شرکت خودروسازی کره‌ای می باشد که به‌عنوان زیرمجموعه‌ای ازگرو موتور هیوندا محسوب می‌شود که در سال ۲۰۱۳ با تولید ۲٫۷۵ میلیون خودرو به عنوان دومین خودروساز کره جنوبی شناخته شد.

کیا موتورز هم‌اکنون دارای هشت کارخانه تولیدی در کشورهای ایالات متحده آمریکا، چین، کره جنوبی، ویتنام و اسلواکی مستقر می‌باشند و  دفتر مرکزی این شرکت در سئول قرار دارد و سهام آن در بورس کره داد و ستد می‌شود. شرکت هیوندای موتور با در اختیار داشتن ۳۳٫۹۹٪ از سهام کیا موتورز، بزرگترین سهام‌دار آن می باشد.


نگین ریموت در سراسر ایران

مرکز نگین ریموت در زمینه ساخت کلیه سوئیچ و ریموت انواع مدل خودرو از جمله بنز – هیوندا – بی ام و – کیا – پورشه و … خدمات ساخت سوئیچ – ساخت ریموت – ساخت سوئیچ یدک – تعمیر ریموت – تعویض قاب و باتری – باز کردن درب خودرو – تراش تیغه کلید – پروگرام و تعریف ریموت – کددهی ریموت و برداشتن کد ریموت های قدیمی – تعریف ریموت جدید برای خودرو – کپی کلید و ریموت و … ارائه می دهد. این مرکز دارای 2 شعبه در در غرب تهران ( مرزداران) و شمال تهران (آجودانیه ) می باشد.

این مرکز دارای شعبات سیار در سراسر تهران از جمله کامرانیه ، زعفرانیه ، تجریش ، آجودانیه ، اقدسیه ، ولنجک و … در شمال – بلوار فردوس ، جنت آباد ، شهران ، تهرانسر ، مرزداران ، تهرانسر ، چیتگر ، شهرزیبا در غرب تهران – تهرانپارس ، نارمک ، نظام آباد ، شهرک امید ، مجیدیه ، حشمتیه ، شمس آباد و … در شرق تهران – خزانه ، نازی آباد ، یاخچی آباد ، خانی آباد ،شوش ، مولوی ، افسریه و … در جنوب تهران و همینطور در تمامی شهرهای ایران می باشد تا خدمات رسانی به شما مشتریان را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد.