خانه » ساخت سوئیچ کیا – ساخت ریموت کیا

ساخت سوئیچ کیا – ساخت ریموت کیا

 • از
ساخت سوئیچ کیا

ساخت سوئیچ کیا نیاز به مهارت و تجربه داشته و از آنجایی که تعمیرات و هزینه های نگهداری خودرو ها بسیار بالا می باشد. بنابراین بهترین روش برای صرف هزینه و زمان کمتر و همینطور امنیت بیشتر برای خودروی کیا شما، استفاده از نیروی متخصص و متبحر در هر زمینه ای لازم می باشد. شما برای اینکه نتیجه دلخواه خود را بدست آورید، باید برای ساخت سوئیچ و ریموت خود به مراکزی مراجعه نمایید که دارای نیروهای با دانش و تجربه کافی در این زمینه باشند. همینطور دارای امکانات به روز در رابطه با خودروهای هوشمند و لوکس امروزی باشد. • تراش کلید کیا از روی شماره شاسی و بازکردن درب کیا بدون استفاده از ابزار
 • ساخت ریموت کیا و کلید کیا تا سال 2016
 • تعریف ریموت وتراش کلیدهای انواع مدل های کیا
 • ساخت کلید و ریموت گمشده کیا
 • پاک کردن کد کلید و ریموت مفقود شده کیا
 • ریموت کیا،کپی ریموت کیا،کپی کلید کیا
 • کلید کیا،کلید یدک کیا،ریموت یدک کیا
 • تعریف کلید کی لس(keyless) کیا
 • ساخت اسمارت کی(smart key) کیا
 • ساخت ریموت کیا در محل
 • کلید و ریموت کیا در محل
 • کپی ریموت کیا ، کپی کلید کیا ، ریموت یدک کیا ، کلید یدک کیا
 • باز کردن درب کیا در کمترین زمان
 • ساخت کلید کیا ،تعریف ریموت کیا
 • کددهی ریموت کیا
 • تراش کلید کیا ،ساخت ریموت گمشده کیا و تراش کلید با دستگاه تمام اتوماتیک کیا
 • کلید یدک کیا ،کلید اصلی کیا ،تعریف ریموت کیا

سوئیچ و ریموت کیا دارای مدل های مختلفی می باشد و از آنجایی که قیمتها بر اساس مدل خودرو و سوئیچ کیا متفاوت است و همچنین خدمات متفاوتی برای آن نیاز است. قیمت ها نیز متغیر است. در صورت نیاز به خدمات سوئیچ و ریموت با مرکز نگین ریموت تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند.

مرکز تخصصی ما با ساخت سوئیچ و ساخت ریموت و در اختیار داشتن تکنولوژی به روز در زمینه تمامی مدل های کیا می تواند قفل خراب شده و گم شده خودرو شما را کپی کند. خدمات سوئیچ و ریموت در سراسر ایران و بصورت 24 ساعته به شما ارائه می شود. سال ها تجربه ما در این زمینه توانسته است با رضایت مشتریان ما برای ساخت سوئیچ انواع مدل کیا با کیفیت همراه باشد.

برای اطلاع از قیمت های ما و همچنین مشاوره با کارشناسان و متخصصان ما می توانید با ما تماس گرفته و از امکانات ما در سراسر ایران با مناسبت ترین قیمت بهره مند شوید.


سوئیچ و ریموت کیا شما ممکن است در اثر برخی از حادثه ها از جمله شکستن ، افتادن در آب و یا … خراب شود و یا در اثر حادثه گم شده و یا دزدیده شود.  شما می توانید برای دسترسی به سوئیچ و ریموت کیا خود با مرکز نگین ریموت تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر شما را از جمله ساخت سوئیچ کیا ، ساخت سوئیچ یدک کیا یا ساخت ریموت – تراش تیغه کلید ، باز کردن درب خودرو و …را با بالاترین کیفیت با بهترین و به روز ترین ابزار به شما ارائه دهند.
همچنین در صورتی که شما  امکان جا به جایی خودرو را ندارید متخصصین ما به صورت سیار در محل شما در سراسر ایران و تمامی مناطق تهران ( غرب – شرق – جنوب – شمال – مرکز ) حاضر شده و با امکانات مدرن روز خدمات ساخت سوئیچ کیا و ساخت ریموت کیا را ارائه می دهند.


ریموت کیا دارای انواع متفاوتی می باشد. شما برای سفارش مدل ریموت و قاب ریموت کیا مورد نظر خود می توانید با مرکز تخصصی ما تماس گرفته و از مشاوره متخصصین متبحر ما در این زمینه بهره مند شوید و مدل مورد نظر خود را در سایت و اینستاگرام ما مشاهده کرده و سفارش ریموت و قاب ریموت کیا خود را ثبت نمایید.
در صورتی که قاب ریموت شما دچار مشکل و یا شکسته است شما می توانید به در مراکز تخصصی قاب ریموت خود را تعمیر و یا تعویض نمایید.

ساخت سوئیچ کیا
سوئیچ کیا
ساخت ریموت کیا
سوئیچ و ریموت کیا
سوئیچ و ریموت کیا
کددهی سوئیچ کیا

ساخت سوئیچ کیا اسپورتیج

نگین ریموت کلیه خدمات برای سوئیچ و ریموت مدل کیا اسپورتیج رو ارائه می کند. از جمله این خدمات می توان به ساخت سوئیچ کیا اسپورتیج ، پروگرام ، کددهی ، خام نمودن ، تراش کلید ، ساخت و تعمیر سوئیچ و ریموت اسپورتیج اشاره کرد.

ساخت سوئیچ کیا کادنزا

کادنزا یکی از مدل های خودرو کیا است که خدمات آن از جمله پروگرام و تعریف ریموت ، کددهی و خام نمودن ریموت ، سوئیچ یدک ، تراش تیغه کلید و ساخت سوئیچ کیا کادنزا و … می باشد.

ساخت سوئیچ کیا سورنتو

سورنتو از جمله خودرو های پرطرفدار کیا است. پروگرام و ساخت سوئیچ ، تعریف و تعمیر ریموت کیا سورنتو در مرکز نگین ریموت برای مشتریان انجام می شود. ساخت سوئیچ سورنتو یکی از تخصصی ترین فعالیت ها می باشد با به روز ترین تجهیزات در این مرکز انجام می شود.

ساخت سوئیچ کیا پیکانتو

از جمله خدماتی که برای کیا پیکانتو انجام می شود می توان به باز کردن درب خودرو ، پروگرام ، ساخت ، تعمیر ، تعریف ، تعویض قاب و باتری سوئیچ و ریموت اشاره کرد. برای ساخت سوئیچ پیکانتو شما می توانید از خدمات مرکز تخصصی ما بهره مند شوید. این خودرو پرطرفدار از سال 2011 تا 2017 تولید شده است.

ساخت سوئیچ کیا موهاوی

خودرو موهاوی از سال 2008 تا 2013 تولید شده است. این خودرو 8 سیلندر یکی از SUV فول سایز این شرکت است. خدمات در زمینه سوئیچ و ریموت ویژه این خودرو در مرکز تخصصی نگین ریموت انجام می شود.

ساخت سوئیچ کیا سراتو

یکی از پرطرفدار ترین مدل های کیا در ایران سراتو می باشد. این خودرو از سال 2010 تا 2013 ، در ابتدا به صورت دنده ای و سپس به صورت اتوماتیک تولید شده است.

ساخت سوئیچ کیا کادنزا

کادنزا از جمله مدل های سدان و فول سایز خودرو سازی کیا می باشد. این خودرو در سال 2010 الی 2016 تولید شد. این خودرو که در ایران محبوبیت زیادی دارد به صورت جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک عرضه شده است.

ساخت سوئیچ کیا سول

این مدل از کیا با نام کیا سول در سال 2008 رونمایی شد و از سال 2009 تا 2021 تولید و در سراسر جهان به فروش می رسد. یکی از خودرو هایی که طرفداران زیادی در ایران دارد کیا سول می باشد.

ساخت سوئیچ کیا اپتیما

اپتیما یکی از مدل های سدان در خودروسازی کیا می باشد. این خودرو از سال 2016 تا 2021 تولید شده و در ایران نیز موجود می باشد. این خودرو را می توان با هیوندا سوناتا مقایسه کرد.


ساخت سوئیچ کیا نیاز به تخصص زیاد و همچنین تجربه دارد و در کنار این مسائل وجود وسایل کاربردی و پیشرفته نیز بسیار مهم است. با توجه به اهمیتی که ریموت کنترل و سوئیچ ماشین دارد، برای کددهی و سفارش ساخت ریموت و سوئیچ باید به مرکزی مراجعه کرد که خدماتی در سراسر ایران را به مشتریان خود عرضه می کند.
در هر منطقه ای از ایران برای شما مشکل بوجود بیاید با یک تماس با ما می توانید مشکل خود را رفع کنید. بدون وجود سوئیچ و ریموت هیچ استفاده ای نمی توان از خودرو کردد و حتی نمی توان آن را روشن کرد. بنابراین یکی از مهم ترین لوازم های خودرو سوئیچ آن می باشد.

سوئیچ و ریموت های قدیمی تر کیا از ساختار ساده تری نسبت به سوئیچ و ریموت های امروزی داشته اند. همچنین مراکز خدمات رسانی و یا ساخت ریموت ها بسیار کم تر از الان بود. امروزه با توجه به ساختار ریموت کنترل ، بسیار پیچیده تر شده است و تولید و ساخت ان امریست بسیار تخصصی که در حوضه عمل مرکز تخصصی نگین ریموت می باشد.

زمانی که سوئیچ و ریموت کیا شما باید پروگرام شود باید به مراکز تخصصی مراجعه نمایید که تجهیزات و امکانات در این زمینه را در اختیار داشته باشند. برای اینکه سوئیچ و ریموت کیا شما باید کددهی شود و کد داده شده برای اتومبیل شما تعریف شود که انجام این کارها نیاز به تخصص کافی و ابزار پیشرفته دارد.

در صورت گم شدن یا به سرقت رفتن ریموت کیا خود، انجام عمل پاک کردن سوئیچ یا ریموت کنترل اولین و تنها فکری است که بایستی هر چه سریع‌تر آن را عملی کنید، با انجام این کار رایانه‌ اتومبیل شما سریعا از دسترس خارج شده و خطر بروز هرگونه خطر امنیتی برای خودروی شما را از بین خواهد برد و آسودگی خاطر را به شما هدیه خواهد کرد‌. این کار و سایر خدمات این چنینی جهت حفاظت از خودروی شما و همچنین رفع مشکلات احتمالی از جمله خدمات مربوط به ریموت کلیس کیا می‌باشد.

شکستن، خراب شدن، در آب افتادن ریموت، مخدوشی، گم شدن و یا مفقودی سوئیچ خودرو کیا از جمله حوادث یا مشکلاتی است که احتمال وقوع آنها برای هر یک از ما ممکن است. در چنین مواقعی یا شرایط مشابه آن مطمئن ترین راه یافتن یک مرکز معتبر با متخصصانی آگاه و به روز و مراجعه به آن است. تاکید میکنیم که به روز بودن دانش، تخصص و مهارت‌های اعضای مجموعه بسیار قابل اهمیت است. به این دلیل که سوئیچ‌های نسل مدرن اتومبیل ‌های خودروسازی شرکت کیا پیشرفت قابل توجه‌ای داشته اند و درپی آن نیز طبعا طراحی و ساخت این ریموت کنترل ها و همچنین تنوع زیاد میان آنها، امر تعمیر، تعویض و یا ساخت مجدد سوئیچ های این دسته از خودروها را دچار پیچیدگی و دشواری بخصوصی نموده است.

 • قیمت سوئیچ کیا، نسبتاً بالاست. پس امکان دارد با کوچکترین دستکاری سوئیچ خودرو کیا ، هزینه سنگینی متحمل شوید.
 • تعمیرکار برای تعمیر ریموت کیا از ابزارها و دستگاه‌های خاصی استفاده می‌کند که در دسترس هر کسی نیست و کار کردن با این ابزارها تخصص لازم دارد.
 • در تعریف کلید کیا از تکنولوژی‌ پیشرفته استفاده می شود. امکان این هست که با دستکاری ریموت، امنیت ماشین شما از بین برود.
 • در صورتیکه نیاز به کددهی ریموت کیا داشته باشید، وجود دستگاه های تخصصی برای کد دهی الزامی است.
 • ساخت سوییچ کیا با کیفیت پایین و یا خرید سوئیچ کیا تقلبی یکی از دغدغه‌های اجتناب‌ناپذیر تماس با تعمیرکار نامعتبر است.
 • امکان دارد به دلیل استفاده اشخاص عادی از ابزارهای متفرقه، به سوئیچ خودرو کیا آسیب فیزیکی جدی وارد شود.

در صورتی که ماشین خود را تعویض کردید و یا یک ریموت یدک کیا خام برای شما مانده، به دریافت خدمات تعریف ریموت کیا نیازمندید. به طور جدی توصیه می شود که اگر ماشین کیا خود را از فرد دیگری خریداری کرده‌اید، ابتدا کلید کیا را خام کرده و سپس با کمک خدمات تعریف و کددهی ریموت کیا کد جدیدی برای ریموت خود تعریف کنید.
تصور غلطی که در بین اکثر مردم وجود دارد این است که ریموت همه مدل‌های کیا شبه به یکدیگرند. برخلاف شباهت ظاهری ریموت انواع مدل‌های مختلف کیا ، از لحاظ ساختاری شباهتی با هم ندارند. هر سوئیچ کیا کد مخصوص به خود را دارد و این کد مختص به اوست. در مورد نوع سیستم ضد سرقتی هر مدل نیز این تفاوت وجود دارد و به این دلیل است که ریموت هیچ دو مدل کیا شبیه به هم نیست.

شرکت خودرو سازی کیا از اطمینان بسیار بالایی که به امنیت خودرو در برابر سرقت و دزدیده شدن دارد با طراحی مجهز سیستم کی لس است. سیستم کی لس کیا یکی از پیشرفته ترین و مدرن ترین سیستم الکتریکی و برقی برای خودرو کیا است. کی لس استارت کیا از نظر ایمنی و همچنین قابلیت اطمینان و اعتماد بسیار به این خودرو را داده است و نیز ایمنی را افزایش داده است. دیگر سارقین خودروها نمی‌توانند با ابزارهای قدیمی، درب خودروها و همچنین امنیت آنها را به خطر اندازند و نیز سارق تا زمانی که به سوئیچ خودروی شما نزدیک شود، نخواهد توانست که کدهای آنها را به دست آورد.
پس شما باید در نگهداری سوئیچ خود بسیار با دقت و با هوش باشید. اگر از سوئیچ خودروی خود به درستی نگهداری کنید و نیز جای آن امن باشد، از نظر دزدی امنیت خودرو بسیار بالا است.

یکی از اتفاقات رایج در زمینه خودروهای مدل بالا و مدرن امروزی گم شدن سوئیچ و ریموت خودرو است که خیلی با این اتفاقات رو به رو می‌شویم. به دلیل سیستم ایموبلایزر در خودروها و ساخت سوئیچ کد دار توسط افراد متخصص و کار بلد و زبده با دستگاههای پیشرفته و مخصوص انجام شده است. در خوردوهای امروزی گم شدن کلید و کی لس مشکلات بزرگی ایجاد کرده است به طوری که در اکثر موارد برای باز کردن درب خودرو، افرادی اقدام به حمل خودرو می‌کنند. شما با استفاده از سرویس دهی و ساخت سوئیچ کد دار در محل می‌توان با ارسال مدل خودرو و سال ساخت خودرو از امکانات مراکز بهره مند شوید.  
بعضی افراد در این مواقع از افراد متفرقه برای حل مشکلات خود کمک می‌گیرند که این کار عواقب خطرناکی را به دنبال خواهد داشت. همچنین نه تنها مشکلشان حل نخواهد شد بلکه دردسری را برای خود به وجود می آورند. در مراکز خدمات خودرو نیز برای ساختن سوئیچ کد دار و کی لس، ارائه مدارک نیز برای هویت مالک خودرو الزامی است تا امکان هر گونه سو استفاده رخ ندهد و اتفاق نیفتد. در خودروهای کی لس با استارت بدون کلید، از خودروهایی است که جذابیت زیادی و نیز طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. اگر کیا خودروی شما قابلیت نصب کی لس را ندارد، متخصصین در مراکز معتبر آماده ارائه خدمات به شما مردم خوب و محترم هستند و از نظر فنی آماده هستند تا در خودروی شما بخشی را برای نصب کس لس آماده کنند. 
 کی لی استارتر کیا نیز یک ریموت است که به کمک دزدگیر خودروی شما می آید و نیز در دستگاه کی لس استارتر یک سری امواج هستند که به صورت بی سیم است و این امواج از طریق یک گیرنده از خودروی شما دریافت شده است و هنگامی که به خودروتان نزدیک می‌شوید سریعا حس می‌کند و چراغ هایش روشن شده است. این در واقع نشان دهنده کی لس استارتر است. بزرگترین عیبی که سیستم های کی لس دارند این است که اگر سارقان بتوانند سیگنال ریموت خودرو را بیابند، به راحتی و خیلی سریع و آسان می‌توانند درب های خودرو را باز کرده و خودروی شما را به سرقت ببرند. همین موضوعات است که امنیت خودروی شما را به خطر می‌اندازد. 
 شما خیلی باید مراقب ریموت و سوئیچ کیا خود باشید تا کسی نتواند سیگنال آن را پیدا کند تا بتواند به راحتی خودرو را به سرقت ببرد و شما را به دردسر اندازد. خودروهای کی لس به امنیت و ایمنی بالا و ضد سرقت بودن معروف هستند و شرکت خودرو سازی کیا با ساخت و تولید خودروهای مدرن و امروزی توانست که توجه خیلی از افراد را به خودجلب کند و استقبال بی نظیری از خودروهای کیا از جانب مردم در تمامی کشورها شده است. به همین دلیل از هر شخصی که برای خرید خودروی کیا اقدام کرده است، در مورد این خودرو سوال کنید در ابتدا مدرن بودن و شیک بودن آن را بیان می‌کند و بعد از ایمنی خودرو و نیز ضد سرقت بودن آن تعریف می‌کند و نیز خودرو کیا کاربردهای مثبت زیادی را دارا است.  

ریموت یا سوئیچ خودرو کیا عملا یکی از اصلی ترین و مهم ترین وسیله ای است که می‌شود به داخل خودرو دسترسی داشت که بنا به هر دلیلی اگر ریموت شما گم شده باشد یا خراب شده باشد تقریبا دیگر از خودرو نمی‌توان استفاده کرد و شما بایستی در اسرع وقت و با خونسردی با یکی از نمایندگی های کیا و یا مرکز ساخت سوئیچ و ریموت کیا تماس بگیرید و پس از اینکه مدارک شما روئیت شد توسط مرکز، درب خودرو را باز می‌کنند.
در این مراکز ساخت سوئیچ و ریموت بازسازی می‌شود و همچنین ریموت های کی لس گو پروگرام می‌شوند. ساخت کلید یدک و ریموت در مراکز ساخت ریموت بسیار ساده و بدون اتلاف وقت شما صورت می‌گیرد و حتی اگر قاب ریموت خودروی شما خراب یا شکسته شده باشد می‌توانید در مراکز ساخت ریموت، که اگر قابل تعمیر باشد، تعمیر می‌شود و یا تعویض می‌گردد.
شما نگران پروگرام داخل ریموت نباشید که این مراکز آن را بدرستی برای ریموت خودروی شما پروگرام و برنامه ریزی می‌کنند و چنانچه ریموت شما گم شده یا سرقت شده باشد آن را از طریق دستگاهی به نام دیاگ آن را غیر فعال می‌کنند و آن ریموت دیگر قابل استفاده نمی‌باشد و خودروی شما به ایمنی قبل بر‌می‌گردد.  

گروه خودروی کیا در هر زمان و شرایطی یکی از بهترین تولید کننده‌های خودرو در جهان می‌باشد که توانسته در زمینه ساخت کلید یدک و ریموت که بسیار پر ظرافت و حساسی است بسیار موفق باشد. اشخاصی که از برند محصولات شرکت کیا استفاده می‌کنند در صورت گم شدن یا مفقود شدن یا سرقت رفتن سوئیچ یا ریموت خودرو با مراجعه به مراکز معتبر و اصلی ساخت و تولید سوئیچ و ریموت، مشکل خود را حل نمایند. اگر به دلایلی به مراکزی که معتبر نیستند مراجعه شود نه تنها مشکل شما حل نخواهد شد بلکه مشکل شما دو چندان خواهد شد یا باعث شود که در خودروی شما خطاهایی اتفاق بیفتد و خودرو دچار مشکل شود و به قطعه های دیگر خودرو نیز آسیب بزند.
زیرا قطعه ای که در اختیار شما قرار دادند اصلی نبوده و نیز برای خودروی شما خسارات دیگری وارد کرده است و افرادی هستند که در قالب نمایندگی این کار را انجام می‌دهند که به عنوان برند اصلی خود را معرفی می‌کنند ولی در صورتی که اصل و زیر نظر مراکز اصلی ساخت ریموت و سوئیچ یدک نمی‌باشد که با فروش اجناس تقلبی و بی کیفیت امکان دارد که مشکل شما را در آن مقطع و لحظه حل نماید ولی در واقع به دلیل غیر اصل بودن، با بروز اشکالاتی در یک مدت کوتاه برای شما موجب خطاهایی در ریموت خودرو‌تان می‌شود.
پس در صورت بروز مشکل حتما به مراکز معتبر و مجاز ساخت کلید یدک و ریموت که زیر نظر شرکت کیا هستند مراجعه فرمایید که از قطعات اصلی برای تعمیر و تعویض سوئیچ و ریموت کیا شما مورد استفاده است.

امروزه اکثر شرکت‌ها و کمپانی‌های تولید کننده خودرو در جهان در صدد به روزترین تکنولوژی در تمامی قسمت‌های خودرو می‌باشند و همانطور که به زیبایی خودروها اهمیت داده می‌شود، آن‌ها دقت و تمرکز بیشتری را نیز در سیستم‌های ضد سرقت و کلیدی نیز به کار می‌برند که ساخت و تولید انواع کلیدهای پیشرفته را علاوه بر اینکه افرادی با دقت و زبده و کارآمد در این سطح انجام می‌دهند، باید توجه کرد که برای این کار باید از دستگاههای تراش تمام اتومات استفاده شود زیرا دقت این دستگاه‌ها بسیار بالا و نیز ظرافت خاصی دارند و می‌توانند این کار را به صورت حرفه‌ای و کامل بسازند و تولید کنند.  
اهمیت دستگاه‌های تراش در سیستم کلیدی بسیار مهم است، برای اینکه فرض کنید که یک کمپانی معروف، برایش بسیار ارزشمند است که از نظر ایمنی درب‌ها و سیستم کلیدی بسیار خوب و بدون نقص داشته باشد. 

کیا موتورز شرکت خودروسازی کره‌ای می باشد که به‌عنوان زیرمجموعه‌ای ازگرو موتور هیوندا محسوب می‌شود که در سال ۲۰۱۳ با تولید ۲٫۷۵ میلیون خودرو به عنوان دومین خودروساز کره جنوبی شناخته شد.

کیا موتورز هم‌اکنون دارای هشت کارخانه تولیدی در کشورهای ایالات متحده آمریکا، چین، کره جنوبی، ویتنام و اسلواکی مستقر می‌باشند و  دفتر مرکزی این شرکت در سئول قرار دارد و سهام آن در بورس کره داد و ستد می‌شود. شرکت هیوندای موتور با در اختیار داشتن ۳۳٫۹۹٪ از سهام کیا موتورز، بزرگترین سهام‌دار آن می باشد.


مرکز نگین ریموت در زمینه ساخت کلیه سوئیچ و ریموت انواع مدل خودرو از جمله بنز – هیوندا – بی ام و – کیا – پورشه و … خدمات ساخت سوئیچ – ساخت ریموت – ساخت سوئیچ یدک – تعمیر ریموت – تعویض قاب و باتری – باز کردن درب خودرو – تراش تیغه کلید – پروگرام و تعریف ریموت – کددهی ریموت و برداشتن کد ریموت های قدیمی – تعریف ریموت جدید برای خودرو – کپی کلید و ریموت و … ارائه می دهد. این مرکز دارای 2 شعبه در در غرب تهران ( مرزداران) و شمال تهران (آجودانیه ) می باشد.

این مرکز دارای شعبات سیار در سراسر تهران از جمله کامرانیه ، زعفرانیه ، تجریش ، آجودانیه ، اقدسیه ، ولنجک و … در شمال – بلوار فردوس ، جنت آباد ، شهران ، تهرانسر ، مرزداران ، تهرانسر ، چیتگر ، شهرزیبا در غرب تهران – تهرانپارس ، نارمک ، نظام آباد ، شهرک امید ، مجیدیه ، حشمتیه ، شمس آباد و … در شرق تهران – خزانه ، نازی آباد ، یاخچی آباد ، خانی آباد ،شوش ، مولوی ، افسریه و … در جنوب تهران و همینطور در تمامی شهرهای ایران می باشد تا خدمات رسانی به شما مشتریان را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد.

شعبه شمال : تهران، آجودانیه(سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز
تماس: 22297397 – 02126154238
شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین ریموت
تماس: 09385881754- 44299085-44299069- 09124802295
شمال غرب : سعادت آباد میدان کتاب ضلع شمالی آسمان‌ها کارواش آسمان
تماس : 09120238429

خدمات مرکز نگین ریموت برای چه خودروهایی انجام می شود؟

این خدمات ویژه تمامی خودرو ها از جمله بنز ، بی ام و ، کیا ، هیوندا ، پورشه ، ولوو و … انجام می شود.

در چه شهرهایی این خدمات انجام می شود؟

شعبه اصلی نگین ریموت در تهران آجودانیه می باشد اما خدمات ما به صورت سیار در تمامی کشور ارائه می شود.

چه خدماتی در نگین ریموت ارائه می شود؟

ساخت سوئیچ ، پروگرام و کددهی ریموت – تعریف ریموت – تعمیر ریموت – تعویض باتری و قاب ریموت – باز کردن درب خودرو – تراش تیغه کلید – کپی ریموت – خام نمودن کلید

قیمت خدمات سوئیچ و ریموت ماشین چقدر است؟

خدمات سوئیچ و ریموت بنا بر مدل خودرو و همینطور خدمات مورد نیاز متغیر می باشد شما می توانید برای اطلاع از قیمت ها با شماره 22297397 تماس بگیرید.