خانه » ساخت سوئیچ ولوو – ساخت ریموت ولوو

ساخت سوئیچ ولوو – ساخت ریموت ولوو

ساخت سوئیچ ولوو و ساخت ریموت ولوو از جمله تخصصی ترین خدمات مرکز تخصصی ما می باشد. ما می توانیم با کیفیت ترین خدمات سوئیچ ولووXC90 را با حضور متخصصین خود در کمترین زمان در اختیار شما قرار دهیم. نمونه ای از خدمات ما را در زیر می توانید مشاهده کنید.

داشتن مهارت و تجربه در هر زمینه کاری بسیار اهمیت دارد. از آنجایی که تعمیرات و هزینه های نگهداری خودرو ها بسیار بالا می باشد .  بنابراین بهترین روش برای صرف هزینه کمتر و زمان کمتر و همینطور امنیت بیشتر برای شما و خودروی ولوو شما، استفاده از نیروی متخصص و متبحر در هر زمینه ای از جمله ساخت سوئیچ ولوو و ساخت ریموت ولوو می باشد.

شما برای اینکه نتیجه دلخواه خود را بدست آورید باید برای ساخت سوئیچ و ریموت خود به مراکزی مراجعه نمایید که دارای نیروهای با دانش و تجربه کافی در این زمینه و همینطور دارای امکانات به روز در رابطه با خودروهای هوشمند و لوکس امروزی باشد. • متخصص در باز کردن درب ولوو در محل با رویت کردن مدارک شناسایی اتومبیل
 • ساخت ریموت ولوو XC90 و کددهی ریموت
 • ساخت کلید ولوو در صورت گم شدن و یدکی با دستگاه تمام اتوماتیک
 • پاک کردن کد خطای ولوو با دستگاه دیاگ مخصوص
 • تعویض قاب جدید ولوو و نیز باطری ریموت
 • ساخت ریموت گمشده ولوو XC90
 • ساخت ریموت ولوو
 • کددهی ریموت کلیدی و کی لس ولوو
 • ساخت و تراش کلید ولوو XC90
 • غیرفعال سازی ریموت های گمشده ولوو
 • ساخت کلید و سوئیچ یدک ولوو
 • کپی کلید و ریموت ولوو XC90
سوئیچ یدک ولوو
سوئیچ ولوو
ساخت سوئیچ ولوو

سوئیچ و ریموت ولوو دارای مدل های مختلفی می باشد و از آنجایی که قیمتها بر اساس مدل خودرو و سوئیچ ولوو متفاوت است و همچنین خدمات متفاوتی برای آن نیاز است. قیمت ها نیز متغیر است. در صورت نیاز به خدمات سوئیچ و ریموت با مرکز نگین ریموت تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند.

سوئیچ شما ممکن است در اثر برخی از حادثه ها از جمله شکستن ، افتادن در آب و یا … خراب شود و یا در اثر حادثه گم شده و یا دزدیده شود.  شما می توانید برای دسترسی به سوئیچ و ریموت ولوو خود با مرکز نگین ریموت تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر شما را از جمله ساخت سوئیچ یدک یا ساخت ریموت ولوو – تراش تیغه کلید ، باز کردن درب خودرو و …را با بالاترین کیفیت با بهترین و به روز ترین ابزار به شما ارائه دهند.
همچنین در صورتی که شما  امکان جا به جایی خودرو را ندارید متخصصین ما به صورت سیار در محل شما در سراسر ایران و تمامی مناطق تهران ( غرب – شرق – جنوب – شمال – مرکز ) حاضر شده و با امکانات مدرن روز خدمات ساخت سوئیچ ولوو و ساخت ریموت ولوو را ارائه می دهند.
اگر ریموت ولوو شما دچار مشکل شده باشد و به درستی عمل نکند  یا اینکه اصلا عمل نکند با مراجعه به مرکز تخصصی مراحل رفع مشکل انجام میشود . در پروگرام کردن خودروی ولوو ابتدا باید کلید ولووی کد خورده یا به اصطلاحی کلید اصلی به وسیله دستگاه مخصوص کپی شود که با استفاده از آنها و به بواسطه دستگاه های مدرن کد دهی جدیدی بر روی ریموت صورت میگیرد و ریموت از نو برای شما کار میکند. پروگرام کردن به دلیل امنیت ولوو کار راحتی نیست و نیاز به افراد مجرب دارد ، به همین دلیل توصیه میشود به مراکز معتبر مراجعه نمایید.

ریموت ولوو دارای انواع متفاوتی می باشد. شما برای سفارش مدل ریموت و قاب ریموت ولوو مورد نظر خود می توانید با مرکز تخصصی ما تماس گرفته و از مشاوره متخصصین متبحر ما در این زمینه بهره مند شوید و مدل مورد نظر خود را در سایت و اینستاگرام ما مشاهده کرده و سفارش ریموت و قاب ریموت ولوو XC90 خود را ثبت نمایید.
تعویض باتری ریموت خودروها برای مالکین از جمله کارهایی است که یادگیری آن خالی از لطف نیست و این امر در رابطه با خودروهای مختلف با یکدیگر متفاوت است.
در اینجا به نحوه‌ی تعویض باتری ریموت کنترل و سوئیچ خودرو ولوو خواهیم پرداخت؛
برای تعویض باتری بایستی ابتدا ضامن نگه‌دارنده را که حالتی فنری دارد فشار دهید سپس تیغه‌ی اضطراری را بیرون بیاورید. حال میتوانید با قرار دادن یک پیچ‌گوشتی کوچک یا یک فازمتر بین کاور و بدنه ریموت به صورت اهرم، درپوش را خارج نمایید.
پیشنهاد می‌شود قبل از اینکه شارژ باتری ریموت به صورت کامل به اتمام برسد و دچار درسر و اتلاف وقت شوید حواستان به کم شدن و یا ضعف باتری باشد که در فرصتی مناسب برای تعویض باتری اقدام نمایید. در صورت ضعف باتری ریموت، پشت آمپر خودرو اِروری مبتنی بر کمبود انرژی باتری نشان داده خواهد شد که توصیه می‌گردد به محض دیدن آن باتری را تعویض کنید.

در صورت گم شدن یا به سرقت رفتن ریموت کنترل خود، انجام عمل پاک کردن سوئیچ یا ریموت کنترل اولین و تنها فکری است که بایستی هر چه سریع‌تر آن را عملی کنید.
با انجام این کار رایانه‌ اتومبیل شما سریعا از دسترس خارج شده و خطر بروز هرگونه خطر امنیتی برای خودروی شما را از بین خواهد برد و آسودگی خاطر را به شما هدیه خواهد کرد‌. این کار و سایر خدمات این چنینی جهت حفاظت از خودروی شما و همچنین رفع مشکلات احتمالی از جمله خدمات مربوط به ریموت کلیس ولوو می‌باشد.  
بهترین راهی که شما برای دریافت خدمات سوئیچ و ریموت دارید مراجعه به مراکز معتبر در این زمینه با تجهیزات مدرن و به روز می باشد.

شکستن، خراب شدن، در آب افتادن ریموت، مخدوشی، گم شدن و یا مفقودی سوئیچ خودرو ولوو از جمله حوادث یا مشکلاتی است که احتمال وقوع آنها برای هر یک از ما ممکن است. در چنین مواقعی یا شرایط مشابه آن مطمئن ترین راه یافتن یک مرکز معتبر با متخصصانی آگاه و به روز و مراجعه به آن است. تاکید میکنیم که به روز بودن دانش، تخصص و مهارت‌های اعضای مجموعه بسیار قابل اهمیت است.
به این دلیل که سوئیچ‌های نسل مدرن اتومبیل ‌های خودروسازی شرکت ولوو پیشرفت قابل توجه‌ای داشته اند و درپی آن نیز طبعا طراحی و ساخت این ریموت کنترل ها و همچنین تنوع زیاد میان آنها، امر تعمیر، تعویض و یا ساخت مجدد سوئیچ های این دسته از خودروها را دچار پیچیدگی و دشواری بخصوصی نموده است.

یکی از کارهای تخصصی که برای امنیت خودروی ولوو انجام می دهند و بسیار مهم است ، ساخت سوئیچ ولوو می باشد. خودروهای کیلس با استارت بدون کلید جز خودروهایی است که جذابیت زیادی دارند. در صورتی که سوئیچ و ریموت خودرو ولوو شما دچار هرگونه مشکلی شده است و نیاز به تراش تیغه ، کپی ریموت ، ساخت سوئیچ یدک ، تعریف و پروگرام ریموت و … دارد شما می توانید از خدمات مرکز تخصصی مهربانی استفاده کنید.
هنگامی که خودرویی جدید را خریداری مینمایید معمولا برای آن سوئیچ یدکی موجود نمیباشد وشما میبایست با مراجعه به مراکزمعتبر برای خودروی خود همانند ولوو، سوئیچ یدکی تهیه نمایید چرا که امکان دارد مواقعی پیش آید که سوئیچ خود را گم کرده باشید یا اینکه در درون خودرو مانده و درب ها به طور خودکار قفل شده باشند پس همیشه داشتن سوئیچ یدک میتواند گره گشای مواقع این چنینی شما باشد.

ساخت ریموت ولوو
ریموت ولوو
پروگرام ریموت ولوو

در صورتی که ماشین خود را تعویض کردید و یا یک ریموت یدک ولوو خام برای شما مانده، به دریافت خدمات تعریف ریموت ولوو نیازمندید. به طور جدی توصیه می شود که اگر ماشین ولوو خود را از فرد دیگری خریداری کرده‌اید، ابتدا کلید ولوو را خام کرده و سپس با کمک خدمات تعریف و کددهی ریموت ولوو کد جدیدی برای ریموت خود تعریف کنید.
تصور غلطی که در بین اکثر مردم وجود دارد این است که ریموت همه مدل‌های ولوو شبیه به یکدیگرند. برخلاف شباهت ظاهری ریموت انواع مدل‌های مختلف ولوو ، از لحاظ ساختاری شباهتی با هم ندارند. هر سوئیچ کد مخصوص به خود را دارد و این کد مختص به اوست. در مورد نوع سیستم ضد سرقتی هر مدل نیز این تفاوت وجود دارد و به این دلیل است که ریموت هیچ دو مدل بنز شبیه به هم نیست.

یکی از اتفاقات رایج در زمینه خودروهای مدل بالا و مدرن امروزی گم شدن سوئیچ و ریموت خودرو است که خیلی با این اتفاقات رو به رو می‌شویم. به دلیل سیستم ایموبلایزر در خودروها و ساخت سوئیچ کد دار توسط افراد متخصص و کار بلد و زبده با دستگاههای پیشرفته و مخصوص انجام شده است.
در خوردوهای امروزی گم شدن کلید و کی لس مشکلات بزرگی ایجاد کرده است به طوری که در اکثر موارد برای باز کردن درب خودرو، افرادی اقدام به حمل خودرو می‌کنند. شما با استفاده از سرویس دهی و ساخت سوئیچ کد دار در محل می‌توان با ارسال مدل خودرو و سال ساخت خودرو از امکانات مراکز بهره مند شوید.  
بعضی افراد در این مواقع از افراد متفرقه برای حل مشکلات خود کمک می‌گیرند که این کار عواقب خطرناکی را به دنبال خواهد داشت. همچنین نه تنها مشکلشان حل نخواهد شد بلکه دردسری را برای خود به وجود می آورند. در مراکز خدمات خودرو ولوو نیز برای ساختن سوئیچ کد دار و کی لس، ارائه مدارک نیز برای هویت مالک خودرو الزامی است تا امکان هر گونه سو استفاده رخ ندهد و اتفاق نیفتد.

در خودروهای کی لس با استارت بدون کلید، از خودروهایی است که جذابیت زیادی و نیز طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. اگر خودروی شما قابلیت نصب کی لس را ندارد، متخصصین در مراکز معتبر آماده ارائه خدمات به شما مردم خوب و محترم هستند و از نظر فنی آماده هستند تا در خودروی شما بخشی را برای نصب کس لس آماده کنند. 
 کی لی استارتر ولوو نیز یک ریموت است که به کمک دزدگیر خودروی شما می آید و نیز در دستگاه کی لس استارتر یک سری امواج هستند که به صورت بی سیم است و این امواج از طریق یک گیرنده از خودروی شما دریافت شده است و هنگامی که به خودروتان نزدیک می‌شوید سریعا حس می‌کند و چراغ هایش روشن شده است.
این در واقع نشان دهنده کی لس استارتر است. بزرگترین عیبی که سیستم های کی لس دارند این است که اگر سارقان بتوانند سیگنال ریموت خودرو را بیابند، به راحتی و خیلی سریع و آسان می‌توانند درب های خودرو را باز کرده و خودروی شما را به سرقت ببرند. همین موضوعات است که امنیت خودروی شما را به خطر می‌اندازد. 


 شما خیلی باید مراقب ریموت و سوئیچ ولوو XC90 خود باشید تا کسی نتواند سیگنال آن را پیدا کند تا بتواند به راحتی خودرو را به سرقت ببرد و شما را به دردسر اندازد. خودروهای کی لس به امنیت و ایمنی بالا و ضد سرقت بودن معروف هستند و شرکت خودرو سازی ولوو با ساخت و تولید خودروهای مدرن و امروزی توانست که توجه خیلی از افراد را به خودجلب کند و استقبال بی نظیری از خودروهای بنز از جانب مردم در تمامی کشورها شده است.

به همین دلیل از هر شخصی که برای خرید خودروی ولوو اقدام کرده است، در مورد این خودرو سوال کنید در ابتدا مدرن بودن و شیک بودن آن را بیان می‌کند و بعد از ایمنی خودرو و نیز ضد سرقت بودن آن تعریف می‌کند و نیز خودرو ولوو کاربردهای مثبت زیادی را دارا است.  

هنگامی که خودرویی جدید را خریداری مینمایید معمولا برای آن سوئیچ یدکی موجود نمیباشد. شما میبایست با مراجعه به مراکزمعتبر برای خودروی خود همانند ولوو، سوئیچ یدکی تهیه نمایید چرا که امکان دارد مواقعی پیش آید که سوئیچ خود را گم کرده باشید یا اینکه در درون خودرو مانده و درب ها به طور خودکار قفل شده باشند. پس همیشه داشتن سوئیچ یدک میتواند گره گشای مواقع این چنینی شما باشد.

در واقع سوئیچ یدک یکی از مهم ترین لوازم برای خودرو شما می باشد تا در صورتی که به هر دلیلی و اتفاقی ریموت ولوو خود را از دست دادید بتوانید از آن استفاده کنید.

برای اینکه از مشکلاتی که هنگام گم شدن سوئیچ خودرو  رخ میدهد در امان بمانید بهترین کار، سفارش ساخت کلید دیگر از همان سوئیچ اصلی است. اما از آنجایی که امروزه خودروهای لوکس همچون ولوو با پیچیدگی خاصی کددهی میشوند پس باید که از مراکز تخصصی و مجرب برای ساخت سوئیچ ولوو بهره ببرید چرا که در غیر این صورت میتواند منجر به اتفاقات سرسام آوری شود.

مراجعه به مراکز تخصصی در این زمینه موجب می شود تا خدمات مورد نظر شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار گیرد. در صورتی که به مراکزی که دارای تخصصی در این زمینه نیستند مراجعه نمایید علاوه بر اینکه زمان خود را هدر داده و امنیت خودرو خود را به خطر انداخته اید ، هزینه بیشتری نیز باید پرداخت کنید.

به دلیل اینکه اگر فردی خدمات را به درستی به شما ارائه نکند و کددهی به درستی صورت نگیرد شما نمی توانید از خودرو خود استفاده کنید و علاوه بر اینکه به فردی که تخصصی در این زمینه نداشته باید مبلغی را پرداخت کنید با مشکلی بیشتر با نزد مراکز تخصصی رفته و با هزینه اضافی مشکل خود را رفع نمایید.

مرکز تخصصی نگین ریموت با سال های تجربه در این زمینه و لوازم به روز و مناسب ویژه مدل های مختلف خودرو ولوو از جمله ولوو XC90 توانسته است رضایت مشتریان زیادی را جلب نماید. بنابراین علاوه بر تجهیزات خوب و پیشرفته در این بخش نیاز به تجربه،دانش و مهارت کافی نیز می باشد.

در مواقع نادری پیش می آید که کلید خودرو را گم کرده باشید و یا اینکه کلید را در درون خودرو ولوو جا گذاشته و درب خودرو قفل شده باشد در اینگونه موارد باید با مرکز تخصصی ارتباط برقرار نموده تا آنها  با مراجعه به محل شما مشکل پیش آمده را رفع نمایند، چرا که این امر کاملا تخصصی میباشد و هر گونه اقدامی غیر از این موجب خسارتی بر دستان شما میشود.
برای این کار افراد متخصص در این زمینه در محل شما حاضر شده و با دیدن مدارک شما که صاحب اصلی خودرو هستید ، با لوازم مخصوص اقدام به باز کردن درب خودرو شما می نمایند.

کیلس استارتر ولوو نیز یک ریموت است که به کمک دزدگیر خودروی شما می آید و نیز در دستگاه کیلس استارتر یکسری امواج هستند که به صورت بی سیم است و این امواج از طریق یک گیرنده از خودروی شما دریافت شده است و هنگامی که به خودرویتان نزدیک می‌شود سریعاً حس می‌کند و چراغ هایش روشن می‌شود این در واقع نشان‌ دهنده کیلس استارتر است.

ولوو شرکتی سوئدی میباشد که خودروهای سنگین مانند اتوبوس و کامیون تولید میکند . البته جالب است بدانید که بخش قسمت خودروهای سبک خود را تحت عنوان ولوو کارز در سال 1999 به شرکت آمریکایی فورد فروخت که آنها هم پس از گذشت یک دهه آن را به شرکت چینی جیلی فروختند. تا به امروز خودروی ولوو انواع مدل های مختلفی نظیر ، سی 30 ، سی 70 ، ایکس سی 60 ، ایکس سی 90 و وی 40 را تولید نموده است.

 برای خیلی ها پیش آمده که کلید خودروی خود را گم کرده و یا آن را داخل خودرو جا گذاشته باشیم . در این حالت تنها راه ورود به خودرو شکستن یکی از شیشه ها و یا استفاده از افراد متخصص جهت باز نمودن درب خودرو می باشد. شما می توانید با استفاده از خدمات مراکز معتبر درب خودرو خود را باز کرده و خدماتی که به آن نیاز دارید در اختیار شما قرار می گیرد.

این مدل زیبای شاسی بلند ولوو در سال 2015 طراحی شد. موتور آن 4 سیلندر و 16 سوپایه است و قدرت موتور آن به 316 اسب بخار در 5700 دور دردقیقه میرسد. که بواسطه آن و البته با احتساب وزن خودرو که 2025 کیلوگرم است شتاب خودرو طی 6.9 ثانیه از 0 تا 100 میرسد.
حداکثر سرعت ولوو  Xc 90، 230 کیلومتر بر ساعت است. درون این مدل از ولوو مانیتور رنگی با قابلیت لمسی قرار داده شده است ، اینها تنها بخشی کوچکی از اطلاعات و تجهیزات به کار گرفته شده در آن میباشد.

مرکز نگین ریموت در زمینه ساخت کلیه سوئیچ و ریموت انواع مدل خودرو از جمله بنز – هیوندا – بی ام و – کیا – پورشه و … خدمات ساخت سوئیچ – ساخت ریموت – ساخت سوئیچ یدک – تعمیر ریموت – تعویض قاب و باتری – باز کردن درب خودرو – تراش تیغه کلید – پروگرام و تعریف ریموت – کددهی ریموت و برداشتن کد ریموت های قدیمی – تعریف ریموت جدید برای خودرو – کپی کلید و ریموت و … ارائه می دهد.
این مرکز دارای 2 شعبه در در غرب تهران ( مرزداران) و شمال تهران (آجودانیه ) می باشد. این مرکز دارای شعبات سیار در سراسر تهران از جمله کامرانیه ، زعفرانیه ، تجریش ، آجودانیه ، اقدسیه ، ولنجک و … در شمال – بلوار فردوس ، جنت آباد ، شهران ، تهرانسر ، مرزداران ، تهرانسر ، چیتگر ، شهرزیبا در غرب تهران – تهرانپارس ، نارمک ، نظام آباد ، شهرک امید ، مجیدیه ، حشمتیه ، شمس آباد و … در شرق تهران – خزانه ، نازی آباد ، یاخچی آباد ، خانی آباد ،شوش ، مولوی ، افسریه و … در جنوب تهران و همینطور در تمامی شهرهای ایران می باشد تا خدمات رسانی به شما مشتریان را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد.

تماس با ما

شعبه شمال : تهران، آجودانیه(سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز
تماس: 22297397 – 02126154238
شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین ریموت
تماس: 09385881754- 44299085-44299069- 09124802295
شمال غرب : سعادت آباد میدان کتاب ضلع شمالی آسمان‌ها کارواش آسمان
تماس : 09120238429

خدمات مرکز نگین ریموت برای چه خودروهایی انجام می شود؟

این خدمات ویژه تمامی خودرو ها از جمله بنز ، بی ام و ، کیا ، هیوندا ، پورشه ، ولوو و … انجام می شود.

در چه شهرهایی این خدمات انجام می شود؟

شعبه اصلی نگین ریموت در تهران آجودانیه می باشد اما خدمات ما به صورت سیار در تمامی کشور ارائه می شود.

چه خدماتی در نگین ریموت ارائه می شود؟

ساخت سوئیچ ، پروگرام و کددهی ریموت – تعریف ریموت – تعمیر ریموت – تعویض باتری و قاب ریموت – باز کردن درب خودرو – تراش تیغه کلید – کپی ریموت – خام نمودن کلید

قیمت خدمات سوئیچ و ریموت ماشین چقدر است؟

خدمات سوئیچ و ریموت بنا بر مدل خودرو و همینطور خدمات مورد نیاز متغیر می باشد شما می توانید برای اطلاع از قیمت ها با شماره 22297397 تماس بگیرید.

 • از