سوئیچ یدک هیوندا

ساخت سوئیچ هیوندا – ساخت ریموت هیوندا

ساخت سوئیچ هیوندا در سراسر ایران

ساخت سوئیچ هیوندا و ساخت ریموت هیوندا از جمله کارهای تخصصی می باشد که نیاز به افراد متخصص در این زمینه دارد. شما برای بالا بردن امنیت خودرو هیوندا خود باید به مراکز دارای تجربه و نیروهای متخصص همچنین لوازم و تجهیزات به روز دارند مراجعه کرده تا علاوه بر این که بتوانید در سریعترین زمان به سوئیچ و ریموت هیوندا خود دسترسی پیدا کنید مطمئن شوید که امنیت خودرو شما نیز تامین می گردد.


خدمات 24 ساعته

  • باز کردن درب هیوندا در کمترین زمان
  • ساخت کلید هیوندا ، کپی کلید هیوندا
  • تعریف ریموت هیوندا ، تعریف سوئیچ هیوندا
  • کددهی ریموت هیوندا ، کددهی سوئیچ هیوندا
  • ساخت ریموت گمشده هیوندا
  • تراش کلید هیوندا با دستگاه تمام اتوماتیک انواع هیوندا
  • کلید یدک هیوندا ،کلید اصلی هیوندا
  • ساخت ریموت هیوندا ، کپی ریموت هیوندا ،ریموت یدک هیوندا
  • ساخت سوئیچ یدک هیوندا و سوئیچ هیوندا

قیمت ساخت سوئیچ

نگین ریموت با 25 سال تجربه از جمله اولین مراکز تخصصی است که با داشتن سالها تجربه و نیروهای و تجهیزات روز دنیا و همچنین با تکیه بر اعتماد مشتریان خود به شما این اطمینان را می دهد که سوئیچ و ریموت هیوندا شما را با بالاترین کیفیت برای حفظ امنیت خودرو شما ، مناسبت ترین قیمت با حضور متخصصین و در سریعترین زمان حتی در محل شما برای افرادی که امکان انتقال خودرو خود را ندارند در اختیارتان قرار دهد.


تعمیر سوئیچ هیوندا

سوئیچ و ریموت هیوندا شما ممکن است در اثر برخی از حادثه ها از جمله شکستن ، افتادن در آب و یا … خراب شود و یا در اثر حادثه گم شده و یا دزدیده شود.  شما می توانید برای دسترسی به سوئیچ و ریموت هیوندا خود با مرکز نگین ریموت تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر شما را از جمله ساخت سوئیچ یدک یا ساخت ریموت هیوندا – تراش تیغه کلید ، باز کردن درب خودرو و …را با بالاترین کیفیت با بهترین و به روز ترین ابزار به شما ارائه دهند. همچنین در صورتی که شما  امکان جا به جایی خودرو را ندارید متخصصین ما به صورت سیار در محل شما در سراسر ایران و تمامی مناطق تهران ( غرب – شرق – جنوب – شمال – مرکز ) حاضر شده و با امکانات مدرن روز خدمات ساخت سوئیچ هیوندا و ساخت ریموت هیوندا را ارائه می دهند.


ساخت ریموت و قاب ریموت

شما می توانید برای بهره مندی از خدمات ما در زمینه ساخت ریموت هیوندا – تعریف ریموت هیوندا – ریموت یدک و کددهی ریموت هیوندا و … با مرکز نگین ریموت تماس گرفته تا متخصصین ما خدمات مورد نظر را به شما ارائه نمایند. همچنین در زمینه تعمیر ، تعویض قاب ریموت و باتری ریموت نیز مرکز ما خدمات مورد نظر را به شما  در سریعترین زمان ارائه خواهد نمود.

ساخت سوئیچ هیوندا -ساخت ریموت هیوندا
کددهی ریموت هیوندا
ساخت سوئیچ هیوندا -ساخت ریموت هیوندا
سوئیچ یدک هیوندا
ساخت سوئیچ-ساخت ریموت
ساخت ریموت هیوندا
ساخت سوئیچ هیوندا -ساخت ریموت هیوندا
ساخت سوئیچ هیوندا

سوئیچ توسان

ازجمله خدمات مرکز تخصصی نگین ریموت می توان به ساخت سوئیچ توسان – پروگرام ریموت – تراش کلید – ساخت کلیدهای کیلس ، ضدسرقت – تعریف ، تعمیر و تعویض قاب برای خودرو هیوندا توسان می باشد.

معرفی خودرو هیوندا

نام هيوندا اشاره به مجموعه شركت ها و كارخانجات معظمي دارد كه در سال 1947 توسط آقاي چونگ جو يونگ ( Chung Ju Yung ) بنيان گذاري و تاسيس شد و سرانجام به بزرگترين گروه صنعتي كره تبديل شد. اين مجموعه از تشكيل اولين شركت ساختماني در سال 1947 آغاز بكار كرد.

شركت هيوندا موتور بخشي از گروه خودرويي هيونداي/كيا بزرگترين كمپاني كره جنوبي است. دفتر مركزي آن در سئول و محل بزرگترين كارخانه آن در اوسان (Ulsan) مي باشد كه قابليت توليد 1.4 ميليون دستگاه خودرو را در سال دارا مي باشد.
اولين مدل خودروي توليد شده شركت هيوندا موتور، “كورتينا” (Cortina) با همكاري شركت فورد انگلستان توليد گشت. در سال 1988 هيونداي موتور با اتكا بر تكنولوژي خود ساخت خودرهاي متوسط سايز را با توليد “سوناتا” آغاز كرد.

در سال 1998 شركت هيونداي موتور عمده فعاليت خود را در ساخت يك خودروي جهاني بنا نمود. در اين سال آقاي چونگ جو يونگ، مديريت شركت هيونداي موتور را به فرزند خود آقاي چونگ مونگ كو (Chung Mong Koo) سپرد.

هم اكنون شركت هيوندا داراي يكي از گسترده ترين پايگاههاي توليد و مراكز تحقيق و گسترش از ميان شركتهاي خودروسازي جهان در خارج از كشور خود مي باشد.

شركت هيوندا با اتكا بر دانش فناوري توليد خود و بر پايه استراتژي توليد خودروي با كيفيت با قيمت مناسب سعي دارد در سال 2010 به مقام اول خودروسازي جهان نايل گردد.


شعبه های مرکز نگین ریموت

مرکز نگین ریموت در زمینه ساخت کلیه سوئیچ و ریموت انواع مدل خودرو از جمله هیوندا – بنز – بی ام و – کیا – پورشه و … خدمات ساخت سوئیچ – ساخت ریموت – ساخت سوئیچ یدک – تعمیر ریموت – تعویض قاب و باتری – باز کردن درب خودرو – تراش تیغه کلید – پروگرام و تعریف ریموت – کددهی ریموت و برداشتن کد ریموت های قدیمی – تعریف ریموت جدید برای خودرو – کپی کلید و ریموت و … ارائه می دهد. این مرکز دارای 2 شعبه در در غرب تهران ( مرزداران) و شمال تهران (آجودانیه ) می باشد. این مرکز دارای شعبات سیار در سراسر تهران از جمله کامرانیه ، زعفرانیه ، تجریش ، آجودانیه ، اقدسیه ، ولنجک و … در شمال – بلوار فردوس ، جنت آباد ، شهران ، تهرانسر ، مرزداران ، تهرانسر ، چیتگر ، شهرزیبا در غرب تهران – تهرانپارس ، نارمک ، نظام آباد ، شهرک امید ، مجیدیه ، حشمتیه ، شمس آباد و … در شرق تهران – خزانه ، نازی آباد ، یاخچی آباد ، خانی آباد ،شوش ، مولوی ، افسریه و … در جنوب تهران و همینطور در تمامی شهرهای ایران می باشد تا خدمات رسانی به شما مشتریان را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد.

1 فکر می‌کنند “ساخت سوئیچ هیوندا – ساخت ریموت هیوندا

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.