مرکز تخصصی ما با ساخت سوئیچ و ساخت ریموت و در اختیار داشتن تکنولوژی به روز در زمینه تمامی مدل های مازراتی می تواند قفل خراب شده و گم شده خودرو شما را کپی کند و به شما تحویل دهد. سال ها تجربه ما در این زمینه توانسته است با رضایت مشتریان ما برای ساخت سوئیچ مازراتی و ساخت ریموت مازراتی با کیفیت همراه باشد.

برای اطلاع از قیمت های ما و همچنین مشاوره با کارشناسان و متخصصان ما می توانید با ما تماس گرفته و از امکانات ما در سراسر ایران با مناسبت ترین قیمت بهره مند شوید.

در صورت مفقود شدن و گم شدن سوئیچ خود و یا هر مشکل دیگر با ما تماس بگیرید و مشکل خود را با متخصصین مجرب ما مطرح کنید و  از قیمت های ما اطلاع پیدا کرده و همچنین ثبت سفارش خود را به راحتی ثبت نمایید. متخصصین ما در سریعترین زمان در صورت نیاز در محل شما حاضر شده و مشکل شما را رفع خواهند کرد.

  • باز کردن درب مازراتی در کمترین زمان
  • ساخت کلید مازراتی،تعریف ریموت اونواع مدل های  مازراتی
  • کددهی ریموت انواع  مازراتی،ساخت ریموت تاشوی مازراتی
  • تراش کلید مازراتی،ساخت ریموت گمشده مازراتی و تراش کلید با دستگاه تمام اتوماتیک انواع مازراتی
  • کددهی ریموت مازراتی کواتروپورته،کددهی ریموت مازراتی گرن توریسمو،کددهی ریموت مازراتی گرن کبریو،کددهی ریموت مازراتی گیبلی،کددهی ریموت مازراتی لوانته
  • تعریف ریموت مازراتی کواتروپورته،تعریف ریموت مازراتی گرن توریسمو،تعریف ریموت مازراتی گرن کبریو،تعریف ریموت مازراتی گیبلی،تعریف ریموت مازراتی لوانته
  • ساخت کلید مازراتی کواتروپورته،ساخت کلید مازراتی گرن توریسمو،ساخت کلید مازراتی گرن کبریو،ساخت کلید مازراتی گیبلی،ساخت کلید مازراتی لوانته
  • کلید یدک مازراتی ،کلید اصلی مازراتی ،تعریف ریموت مازراتی در محل
  • ریموت مازراتی،کلید مازراتی،کپی ریموت مازراتی،کپی کلید مازراتی،ریموت یدک مازراتی،سوئیچ یدک مازراتی،ساخت سوئیچ یدک مازراتی،سوئیچ مازراتی،کددهی سوئیچ مازراتی،تعریف سوئیچ مازراتی

سوئیچ و ریموت مازراتی دارای مدل های مختلفی می باشد و از آنجایی که قیمتها بر اساس مدل خودرو و سوئیچ مازراتی متفاوت است و همچنین خدمات متفاوتی برای آن نیاز است. قیمت ها نیز متغیر است. در صورت نیاز به خدمات سوئیچ و ریموت با مرکز نگین ریموت تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند.

سوئیچ و ریموت مازراتی شما ممکن است در اثر برخی از حادثه ها از جمله شکستن ، افتادن در آب و یا … خراب شود و یا در اثر حادثه گم شده و یا دزدیده شود.  شما می توانید برای دسترسی به سوئیچ و ریموت مازراتی خود با مرکز نگین ریموت تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر شما را از جمله ساخت سوئیچ یدک یا ساخت ریموت مازراتی – تراش تیغه کلید ، باز کردن درب خودرو و …را با بالاترین کیفیت با بهترین و به روز ترین ابزار به شما ارائه دهند.

داشتن مهارت و تجربه در هر زمینه کاری بسیار اهمیت دارد. از آنجایی که تعمیرات و هزینه های نگهداری خودرو ها بسیار بالا می باشد بنابراین بهترین روش برای صرف هزینه کمتر و زمان کمتر و همینطور امنیت بیشتر برای شما و خودروی مازراتی شما، استفاده از نیروی متخصص و متبحر در هر زمینه ای از جمله ساخت سوئیچ مازراتی و ساخت ریموت مازراتی می باشد. شما برای اینکه نتیجه دلخواه خود را بدست آورید باید برای ساخت سوئیچ و ریموت خود به مراکزی مراجعه نمایید که دارای نیروهای با دانش و تجربه کافی در این زمینه و همینطور دارای امکانات به روز در رابطه با خودروهای هوشمند و لوکس امروزی باشد.

ساخت سوئیچ مازراتی نیاز به تخصص زیاد و همچنین تجربه دارد و در کنار این مسائل وجود وسایل کاربردی و پیشرفته نیز بسیار مهم است. با توجه به اهمیتی که ریموت کنترل و سوئیچ ماشین دارد، برای کددهی و سفارش ساخت ریموت و سوئیچ باید به مرکزی مراجعه کرد که خدماتی با کیفیت را به مشتریان خود عرضه می کند.
بدون وجود سوئیچ و ریموت هیچ استفاده ای نمی توان از خودرو کردد و حتی نمی توان آن را روشن کرد. بنابراین یکی از مهم ترین لوازم های خودرو سوئیچ آن می باشد.

زمانی که سوئیچ و ریموت مازراتی شما باید پروگرام شود باید به مراکز تخصصی مراجعه نمایید که تجهیزات و امکانات در این زمینه را در اختیار داشته باشند. برای اینکه سوئیچ و ریموت مازراتی شما باید کددهی شود و کد داده شده برای اتومبیل شما تعریف شود که انجام این کارها نیاز به تخصص کافی و ابزار پیشرفته دارد.

شرکت مازراتی خودروساز  و تولیدکننده ایتالیایی ماشین های خاص است. مالکیت  مازراتی در اختیار  کمپانی مادر فیات، یعنی فیات کرایسلر  می‌باشد. در حال حاضر دفتر مرکزی و کارخانه تولیدی اصلی مازراتی، در شهر مودنا (Modena)، ناحیه امیلیا-رومانیا در ایتالیا قرار دارد. این شرکت در سال ۲۰۱۶ با بیش از ۱۱۰۰ پرسنل، ۴۲,۱۰۰ خودرو لوکس تولید کرد . شعار مازراتی” برتری از طریق شور و اشتیاق” است .

ساخت سوئیچ مازراتی mazerati

مازراتی سال ۱۹۵۷ را به لطف افتخار آفرینی راننده آرژانتینی خوان مانوئل فانخیو  با پیروزی های شیرینی آغاز نمود و با پیشرفت موتور های ۴۵۰۰ سی سی خود به دنبال برتری بر تیم فراری بود. پس از فاجعه اتومبیلرانی مسابقات هزار مایلی سال ۱۹۵۷، که طی آن ۱۰ تماشاچی در شهر گویدیزولو  جان خود را از دست دادند قوانین مسابقات تغییر کرد و حجم موتور خودروها به ۳۰۰۰ سی سی محدود گشت. اورسی نیز که پس از چند سانحه برای اتومبیل هایش در مسابقات مختلف و برخی از فشارهای مالی که به دلیل عدم حمایت بانک های ایتالیایی بر روی خود احساس می کرد از مسابقات کنار کشید و مازراتی تمرکز خود را روی خودروهای کلاس‌های دیگر معطوف نمود.

ساخت سوئیچ مازراتی mazerati

در سال ۱۹۶۸شرکت فرانسوی سیتروئن ، برای استفاده از تخصص و تکنولوژی مازراتی در ساخت موتورهای پرقدرتش، شرکت مازاراتی را خریداری نمود و نخستین خودروی آن تحت مدیریت سیتروئن، در سال ۱۹۶۹ ارائه شد که مازراتی ایندی بود. در ادامه بلافاصله مدل‌های مازراتی تحت مدیریت سیتروئن، یکی پس از دیگری طراحی و تولید گردید.

ساخت ریموت مازراتی mazerati

مرکز نگین ریموت در زمینه ساخت کلیه سوئیچ و ریموت انواع مدل خودرو از جمله بنز – هیوندا – بی ام و – کیا – پورشه و … خدمات ساخت سوئیچ – ساخت ریموت – ساخت سوئیچ یدک – تعمیر ریموت – تعویض قاب و باتری – باز کردن درب خودرو – تراش تیغه کلید – پروگرام و تعریف ریموت – کددهی ریموت و برداشتن کد ریموت های قدیمی – تعریف ریموت جدید برای خودرو – کپی کلید و ریموت و … ارائه می دهد. این مرکز دارای 3 شعبه در در غرب تهران (مرزداران) و شمال تهران (آجودانیه ) و شمال غربی تهران منطقه سعاد آباد می باشد.
این مرکز دارای شعبات سیار در سراسر تهران از جمله کامرانیه ، زعفرانیه ، تجریش ، آجودانیه ، اقدسیه ، ولنجک و … در شمال – بلوار فردوس ، جنت آباد ، شهران ، تهرانسر ، مرزداران ، تهرانسر ، چیتگر ، شهرزیبا در غرب تهران – تهرانپارس ، نارمک ، نظام آباد ، شهرک امید ، مجیدیه ، حشمتیه ، شمس آباد و … در شرق تهران – خزانه ، نازی آباد ، یاخچی آباد ، خانی آباد ،شوش ، مولوی ، افسریه و … در جنوب تهران می باشد تا خدمات رسانی به شما مشتریان را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد.


شعبه شمال : تهران، آجودانیه(سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز
تماس: 22297397 – 26103079
شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین ریموت
تماس: 09385881754- 44299085-44299069- 09124802295

© Copyright 2022
همین حالا با ما تماس بگیرید