خانه » ساخت سوئیچ ام وی ام – ساخت ریموت ام وی ام

ساخت سوئیچ ام وی ام – ساخت ریموت ام وی ام

 • از

داشتن مهارت و تجربه در هر زمینه کاری بسیار اهمیت دارد. از آنجایی که تعمیرات و هزینه های نگهداری خودرو ها بسیار بالا می باشد بنابراین بهترین روش برای صرف هزینه کمتر و زمان کمتر و همینطور امنیت بیشتر برای شما و خودروی ام وی ام شما، استفاده از نیروی متخصص و متبحر در هر زمینه ای از جمله ساخت سوئیچ ام وی ام و ساخت ریموت ام وی ام می باشد. شما برای اینکه نتیجه دلخواه خود را بدست آورید باید برای ساخت سوئیچ و ریموت خود به مراکزی مراجعه نمایید که دارای نیروهای با دانش و تجربه کافی در این زمینه و همینطور دارای امکانات به روز در رابطه با خودروهای هوشمند و لوکس امروزی باشد.

 • ام وی ام x22
 • ام وی ام x33
 •  ام وی ام 315
 • ام وی ام 530
 • ام وی ام آریزو
 • ام وی ام تیگو5
 • ام وی ام تیگو 7
ساخت سوئیچ ام وی ام ، ساخت ریموت ام وی ام
ساخت سوئیچ ، ساخت ریموت ام وی ام
 • بازکردن درب ام وی ام و تراش کلید اصلی از روی شماره شاسی بدون نیاز به ابزار
 • تعریف ریموت ام وی ام و کددهی انواع مدل های ام وی ام تا سال 2017
 • ساخت سوئیچ ام وی ام
 • ساخت سوئیچ یدک ام وی ام
 • پروگرام و تعریف ریموت ام وی ام
 • ساخت کلید و ریموت گمشده ام وی ام
 • ریموت ام وی ام ،کلید ام وی ام سوئیچ یدک ام وی ام ،ساخت سوئیچ ام وی ام ،تعریف سوئیچ ام وی ام ،کپی سوئیچ ام وی ام ،سوئیچ
 • ام وی ام پاک کردن کد کلید و ریموت مفقود شده،تعریف کلید ام وی ام ،ساخت اسمارت کی ام وی ام ،ساخت کلید و ریموت ام وی ام در محل
 • کپی ریموت ام وی ام ،کپی کلید ام وی ام ،ریموت یدک ام وی ام ،کلید یدک ام وی ام
ساخت سوئیچ mvm ، ساخت ریموت ام وی ام
ساخت سوئیچ ، ساخت ریموت ام وی ام

سوئیچ و ریموت ام وی ام دارای مدل های مختلفی می باشد و از آنجایی که قیمتها بر اساس مدل خودرو و سوئیچ ام وی ام متفاوت است و همچنین خدمات متفاوتی برای آن نیاز است. قیمت ها نیز متغیر است. در صورت نیاز به خدمات سوئیچ و ریموت با مرکز نگین ریموت تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند.

سوئیچ و ریموت ام وی ام شما ممکن است در اثر برخی از حادثه ها از جمله شکستن ، افتادن در آب و یا … خراب شود و یا در اثر حادثه گم شده و یا دزدیده شود.  شما می توانید برای دسترسی به سوئیچ و ریموت ام وی ام خود با مرکز نگین ریموت تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر شما را از جمله ساخت سوئیچ یدک یا ساخت ریموت ام وی ام – تراش تیغه کلید ، باز کردن درب خودرو و …را با بالاترین کیفیت با بهترین و به روز ترین ابزار به شما ارائه دهند. همچنین در صورتی که شما  امکان جا به جایی خودرو را ندارید متخصصین ما به صورت سیار در محل شما در سراسر ایران و تمامی مناطق تهران ( غرب – شرق – جنوب – شمال – مرکز ) حاضر شده و با امکانات مدرن روز خدمات ساخت سوئیچ ام وی ام و ساخت ریموت ام وی ام  را ارائه می دهند.

شما می توانید برای بهره مندی از خدمات ما در زمینه ساخت ریموت ام وی ام – تعریف ریموت ام وی ام  – ریموت یدک و کددهی ریموت ام وی ام  و … با مرکز نگین ریموت تماس گرفته تا متخصصین ما خدمات مورد نظر را به شما ارائه نمایند. همچنین در زمینه تعمیر ، تعویض قاب ریموت و باتری ریموت نیز مرکز ما خدمات مورد نظر را به شما  در سریعترین زمان ارائه خواهد نمود.

شرکت صنایع خودروسازی مدیران، که با نام مدیران خودرو نیز شناخته می‌شود، یک شرکت مونتاژ خودروی ایرانی است، که از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت ، نمایندگی مونتاژ برخی از محصولات شرکت چینی چری اتومبیل را دارا می‌باشد. محصولات این شرکت عبارتند از خودروی ام وی ام ۱۱۰، ام وی ام ۵۳۰، ام وی ام ایکس ۳۳ و ام‌وی‌ام ۳۱۵.

شرکت مدیران خودرو که بصورت شرکت مشترک با شرکت چری چین اداره می شود، تحت حمایت های آن شرکت به یک خودروساز قدرتمند تبدیل شده است و به موفقیت های چشمگیری دست یافته است

مدیران خودرو یک شرکت بین المللی است که با رویکرد مشتری مداری و پیاده سازی استاندارد های بین المللی توانسته است جایگاه ویژه ای در وضعیت خودرو ایران به دست آورد. شرکت مدیران خودرو سیستم ارزیابی عملکرد جهانی را به منظور استعدادیابی ایجاد کرده است و توانسته است با الگو برداری از شرکتهای موفق در سایر کشور ها در زمان محدود به موفقیت های بسیاری در زمینه ارتقا علمی و عملی دست پیدا نماید.قدرتمند تبدیل شده است و به موفقیت های چشمگیری دست یافته است.گردد.

برای مشاهده اطلاعات در زمینه ساخت ریموت ام وی ام – تعمیر – تعویض و قاب ریموت کلیک نمایید.

مرکز نگین ریموت در زمینه ساخت کلیه سوئیچ و ریموت انواع مدل خودرو از جمله بنز – هیوندا – بی ام و – کیا – پورشه و … خدمات ساخت سوئیچ – ساخت ریموت – ساخت سوئیچ یدک – تعمیر ریموت – تعویض قاب و باتری – باز کردن درب خودرو – تراش تیغه کلید – پروگرام و تعریف ریموت – کددهی ریموت و برداشتن کد ریموت های قدیمی – تعریف ریموت جدید برای خودرو – کپی کلید و ریموت و … ارائه می دهد. این مرکز دارای 2 شعبه در در غرب تهران ( مرزداران) و شمال تهران (آجودانیه ) می باشد. این مرکز دارای شعبات سیار در سراسر تهران از جمله کامرانیه ، زعفرانیه ، تجریش ، آجودانیه ، اقدسیه ، ولنجک و … در شمال – بلوار فردوس ، جنت آباد ، شهران ، تهرانسر ، مرزداران ، تهرانسر ، چیتگر ، شهرزیبا در غرب تهران – تهرانپارس ، نارمک ، نظام آباد ، شهرک امید ، مجیدیه ، حشمتیه ، شمس آباد و … در شرق تهران – خزانه ، نازی آباد ، یاخچی آباد ، خانی آباد ،شوش ، مولوی ، افسریه و … در جنوب تهران و همینطور در تمامی شهرهای ایران می باشد تا خدمات رسانی به شما مشتریان را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد.


شعبه شمال : تهران، آجودانیه(سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز
تماس: 22297397 – 02126154238
شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین ریموت
تماس: 09385881754- 44299085-44299069- 09124802295
شمال غرب : سعادت آباد میدان کتاب ضلع شمالی آسمان‌ها کارواش آسمان
تماس : 09120238429