28 جولای, 2019

ساخت سوئیچ هیوندا

ساخت سوئیچ هیوندا

ساخت سوئیچ هیوندا و ساخت ریموت هیوندا از جمله کارهای تخصصی می باشد که نیاز به افراد متخصص در این زمینه دارد. شما برای بالا بردن امنیت خودرو هیوندا خود باید به مراکز دارای تجربه و نیروهای متخصص همچنین لوازم و تجهیزات به روز دارند مراجعه کرده تا علاوه بر این که بتوانید در سریعترین زمان به سوئیچ و ریموت هیوندا خود دسترسی پیدا کنید مطمئن شوید که امنیت خودرو شما نیز تامین می گردد.

سوئیچ هیوندا-آی10
سوئیچ هیوندا-آی10
سوئیچ هیوندا-آوانته
سوئیچ هیوندا-آوانته
ریموت هیوندا-آی30
ریموت هیوندا-آی30
سوئیچ هیوندا-النترا
سوئیچ هیوندا-النترا
سوئیچ هیوندا-اکسنت
سوئیچ هیوندا-اکسنت
سوئیچ هیوندا-آزرا
سوئیچ هیوندا-آزرا
سوئیچ هیوندا آوانته
سوئیچ هیوندا آوانته
ریموت هیوندا-ولستر
ریموت هیوندا-ولستر
ریموت هیوندا-ورنا
ریموت هیوندا-ورنا
ریموت هیوندا-سوناتا
ریموت هیوندا-سوناتا
ریموت هیوندا-وراکروز
ریموت هیوندا-وراکروز
ریموت هیوندا-سانتافه
ریموت هیوندا-سانتافه
ریموت هیوندا-جنسیس
ریموت هیوندا-جنسیس
ریموت هیوندا-توسان
ریموت هیوندا-توسان
ریموت هیوندا-آی40
ریموت هیوندا-آی40

خدمات ساخت سوئیچ هیوندا در سراسر ایران

مرکز تخصصی ما با داشتن سالها تجربه و نیروهای و تجهیزات روز دنیا و همچنین با تکیه بر اعتماد مشتریان خود به شما این اطمینان را می دهد که سوئیچ و ریموت هیوندا شما را با بالاترین کیفیت برای حفظ امنیت خودرو شما ، مناسبت ترین قیمت با حضور متخصصین و در سریعترین زمان حتی در محل شما برای افرادی که امکان انتقال خودرو خود را ندارند در اختیارتان قرار دهد.

خدمات 24 ساعته هیوندا

 

  • باز کردن درب هیوندا در کمترین زمان
  • ساخت کلید هیوندا ، کپی کلید هیوندا
  • تعریف ریموت هیوندا ، تعریف سوئیچ هیوندا
  • کددهی ریموت هیوندا ، کددهی سوئیچ هیوندا
  • ساخت ریموت گمشده هیوندا
  • تراش کلید هیوندا با دستگاه تمام اتوماتیک انواع هیوندا
  • کلید یدک هیوندا ،کلید اصلی هیوندا
  • ساخت ریموت هیوندا ، کپی ریموت هیوندا ،ریموت یدک هیوندا
  • ساخت سوئیچ یدک هیوندا و سوئیچ هیوندا

 

 

تعمیر سوئیچ هیوندا

سوئیچ و ریموت هیوندا شما ممکن است در اثر برخی از حادثه ها از جمله شکستن ، افتادن در آب و یا … خراب شود و یا در اثر حادثه گم شده و یا دزدیده شود.  شما می توانید برای دسترسی به سوئیچ و ریموت هیوندا خود با مرکز نگین ریموت تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر شما را از جمله ساخت سوئیچ یدک یا ساخت ریموت هیوندا – تراش تیغه کلید ، باز کردن درب خودرو و …را با بالاترین کیفیت با بهترین و به روز ترین ابزار به شما ارائه دهند. همچنین در صورتی که شما  امکان جا به جایی خودرو را ندارید متخصصین ما به صورت سیار در محل شما در سراسر ایران و تمامی مناظق تهران ( غرب – شرق – جنوب – شمال – مرکز ) حاضر شده و با امکانات مدرن روز خدمات ساخت سوئیچ هیوندا و ساخت ریموت هیوندا را ارائه می دهند.

مرکز نگین ریموت در زمینه ساخت کلیه سوئیچ و ریموت انواع مدل خودرو از جمله هیوندا – بنز – بی ام و – کیا – پورشه و … خدمات ساخت سوئیچ – ساخت ریموت – ساخت سوئیچ یدک – تعمیر ریموت – تعویض قاب و باتری – باز کردن درب خودرو – تراش تیغه کلید – پروگرام و تعریف ریموت – کددهی ریموت و برداشتن کد ریموت های قدیمی – تعریف ریموت جدید برای خودرو – کپی کلید و ریموت و … ارائه می دهد. این مرکز دارای 2 شعبه در در غرب تهران ( مرزداران) و شمال تهران (آجودانیه ) می باشد. این مرکز دارای شعبات سیار در سراسر تهران از جمله کامرانیه ، زعفرانیه ، تجریش ، آجودانیه ، اقدسیه ، ولنجک و … در شمال – بلوار فردوس ، جنت آباد ، شهران ، تهرانسر ، مرزداران ، تهرانسر ، چیتگر ، شهرزیبا در غرب تهران – تهرانپارس ، نارمک ، نظام آباد ، شهرک امید ، مجیدیه ، حشمتیه ، شمس آباد و … در شرق تهران – خزانه ، نازی آباد ، یاخچی آباد ، خانی آباد ،شوش ، مولوی ، افسریه و … در جنوب تهران و همینطور در تمامی شهرهای ایران می باشد تا خدمات رسانی به شما مشتریان را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد.

 

 
شعبه شمال : تهران، آجودانیه(سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز
 
تماس: 22297397 – 02126154238

شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین ریموت

تلفن های تماس: 09385881754- 44299085-44299069-09124802295

در صفحه اینستاگرام نگین ریموت عضو شوید حتما نمونه کار های مارو ببینید

, , ,