5 جولای, 2020

ساخت سوئیچ بی ام و – ساخت ریموت بی ام و

ریموت -بی-ام-و-سری-7
سوئیچ بی ام و x4
ساخت-سوئیچ-بی-ام-و-650
سوئیچ بی ام و x5
ریموت -بی-ام-و-سری-5
سوئیچ بی ام و x3
ساخت-سوئیچ-بی-ام-و530
سوئیچ بی ام و آی 8
سوئیچ-بی-ام-و-x6
سوئیچ-بی-ام-و-x6
ساخت-سوئیچ-بی-ام-و
سوئیچ بی ام و z4
سوئیچ بی ام و x1
سوئیچ بی ام و x1

ساخت سوئیچ بی ام و در سراسر ایران

داشتن مهارت و تجربه در ساخت سوئیچ بی ام و بسیار اهمیت دارد. از آنجایی که تعمیرات و هزینه های نگهداری خودرو ها بسیار بالا می باشد. بنابراین بهترین روش برای صرف هزینه کمتر و زمان کمتر و همینطور امنیت بیشتر برای شما و خودروی بی ام و شما، استفاده از نیروی متخصص و متبحر در هر زمینه ای از جمله ساخت سوئیچ بی ام و و ساخت ریموت بی ام و می باشد.

شما برای اینکه نتیجه دلخواه خود را بدست آورید باید برای ساخت سوئیچ و ریموت خود به مراکزی مراجعه نمایید که دارای نیروهای با دانش و تجربه کافی در این زمینه و همینطور دارای امکانات به روز در رابطه با خودروهای هوشمند و لوکس امروزی باشد.


خدمات 24 ساعته سوئیچ بی ام و

 • متخصص در باز کردن درب بی ام و در محل با رویت مدارک
 • ساخت ریموت بی ام و و کددهی ریموت کیلس گو
 • ساخت کلید بی ام و در صورت گم شدن و یدکی
 • پاک کردن کد خطای بی ام و
 • تعویض قاب جدید بی ام و
 • کددهی ریموت بی ام و و کلید بی ام و در کوتاهترین زمان با نازلترین قیمت
 • ریموت بی ام و،ساخت کلید بی ام و،ساخت کلید BMW،کددهی ریموت BMW
 • ساخت کلید گمشده بی ام و
 • اکثر خودروهای بی ام و ،سری E و F بدون باز کردن کامپیوتر خودرو کلید یا ریموت جدید کد داده می شود.
 • ساخت ریموت Keyless go
 • غیر فعال کردن ریموت های مفقود شده با دستگاه دیاگ
 • تراش تیغه کلید با دستگاه cnc مخصوص
 • کپی ریموت بی ام و،ریموت یدک بی ام و،سوییچ بی ام و،سوئیچ یدک بی ام و،کددهی سوئیچ بی ام و،ساخت سوئیچ بی ام و،کپی کلید بی ام و،انواع ریموت BMW،ریموت بی ام و سری F،ریموت بی ام و سری

نمونه ساخت ریموت بی ام و و قاب ریموت بی ام و را می توانید مشاهده نمایید.

ریموت بی ام و X4
ریموت بی ام و X4
نمونه کار سوئیچ بی ام و x3
نمونه کار سوئیچ بی ام و x3
سوئیچ بی ام وx4
سوئیچ بی ام وx4

قیمت ساخت سوئیچ بی ام و

سوئیچ و ریموت بی ام و دارای مدل های مختلفی می باشد و از آنجایی که قیمتها بر اساس مدل خودرو و سوئیچ بی ام و متفاوت است و همچنین خدمات متفاوتی برای آن نیاز است. قیمت ها نیز متغیر است. در صورت نیاز به خدمات سوئیچ و ریموت با مرکز نگین ریموت تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند.


تعمیر سوئیچ بی ام و

سوئیچ و ریموت بی ام و شما ممکن است در اثر برخی از حادثه ها از جمله شکستن ، افتادن در آب و یا … خراب شود و یا در اثر حادثه گم شده و یا دزدیده شود.  شما می توانید برای دسترسی به سوئیچ و ریموت بی ام و خود با مرکز نگین ریموت تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر شما را از جمله ساخت سوئیچ یدک یا ساخت ریموت بی ام و – تراش تیغه کلید ، باز کردن درب خودرو و …را با بالاترین کیفیت با بهترین و به روز ترین ابزار به شما ارائه دهند.

همچنین در صورتی که شما  امکان جا به جایی خودرو را ندارید متخصصین ما به صورت سیار در محل شما در سراسر ایران و تمامی مناطق تهران ( غرب – شرق – جنوب – شمال – مرکز ) حاضر شده و با امکانات مدرن روز خدمات ساخت سوئیچ بی ام و و ساخت ریموت بی ام و را ارائه می دهند.


ساخت ریموت بی ام و و قاب ریموت

شما می توانید برای بهره مندی از خدمات ما در زمینه ساخت ریموت بی ام و – تعریف ریموت بی ام و – ریموت یدک و کددهی ریموت بی ام و و … با مرکز نگین ریموت تماس گرفته تا متخصصین ما خدمات مورد نظر را به شما ارائه نمایند. همچنین در زمینه تعمیر ، تعویض قاب ریموت و باتری ریموت نیز مرکز ما خدمات مورد نظر را به شما  در سریعترین زمان ارائه خواهد نمود.


انواع خودرو بی ام و

ساخت سوئیچ بی ام و X4

این مدل بی ام و جز یکی از مدل های شاسی بلند می باشد و تولید خودرو بی ام و X4 28 آی از سال 2014 آغاز شده و تا سال 2018 ادامه داشته است.

خدمات ویژه این خودرو از جمله ساخت سوئیچ و ریموت – سوئیچ یدک – باز  کردن درب خودرو – تراش کلید – ساخت ریموت های کیلس و ضد سرقت – کپی ریموت – کددهی و برداشتن کد ریموت – تعریف سوئیچ جدید و … می باشد. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه ساخت سوئیچ بی ام و X4 کلیک کنید.

بی ام و آی8 (i8)

یکی از مدل های محبوب بی ام و مدل i8 است . ساخت سوئیچ ، ریموت ، سوئیچ یدک ، پروگرام و تعمیر و تعریف ریموت و .. در این مرکز ویژه بی ام و آی 8 انجام می شود.


معرفی خودرو بی ام و

شرکت بی ام و بدون شک یکی از مشهورترین شرکت ها در عرصه خودروسازی است که شهرتی در جهان دارد. اگرچه شهرت و آوازه بی ام و بیشتر به دلیل تولید اتومبیل های اسپرت با طراحی های خاص و زیباست که خصوصا در چند دهه اخیر وارد بازار شده است  اما این شرکت تاریخچه ای 90 ساله دارد و نمونه های اولیه خودروهای آن هنوز هم از شاهکارهای صنعتی محسوب می شوند.

تاریخ تولد اتومبیل در کمپانی بی ام دبلیو به سال 1928 برمی گردد. در پاییز این سال شرکت بی ام و یک کارخانه کوچک آلمانی به نام «فاقزوگ فابریک آیسناخ» را که در زمینه تولید موتور سیکلت و وسایل نقلیه موتوری کوچک فعالیت داشت، با پرداخت مبلغی نه چندان هنگفت به مالکیت خود درآورد.
کارخانه فابریک آیسناخ، خوردوهای کوچک و ابتدایی تولید می کرد که دیکسی نام داشتند و بر پایه خودروی آستین 7 و تحت لیسانس شرکت موتور آستین ساخته می شدند. با مستقر شدن عوامل بی ام دبلیو در محل این کارخانه، کار تولید اتومبیل های دیکسی متوقف شد، اما ایده ای در ذهن راپ و همکارانش جرقه زد و آنها با کمک گرفتن از مجوز این کارخانه، تولید اتومبیل جدیدی را آغاز کردند و نخستین خودروی شرکت بی ام و با نسخه به روز شده دیکسی و به نام بی ام و – دیکسی 3 به بازار آمد.


نگین ریموت در سراسر ایران

مرکز نگین ریموت در زمینه ساخت کلیه سوئیچ و ریموت انواع مدل خودرو از جمله بنز – هیوندا – بی ام و – کیا – پورشه و … خدمات ساخت سوئیچ – ساخت ریموت – ساخت سوئیچ یدک – تعمیر ریموت – تعویض قاب و باتری – باز کردن درب خودرو – تراش تیغه کلید – پروگرام و تعریف ریموت – کددهی ریموت و برداشتن کد ریموت های قدیمی – تعریف ریموت جدید برای خودرو – کپی کلید و ریموت و … ارائه می دهد. این مرکز دارای 2 شعبه در در غرب تهران ( مرزداران) و شمال تهران (آجودانیه ) می باشد.

این مرکز دارای شعبات سیار در سراسر تهران از جمله کامرانیه ، زعفرانیه ، تجریش ، آجودانیه ، اقدسیه ، ولنجک و … در شمال – بلوار فردوس ، جنت آباد ، شهران ، تهرانسر ، مرزداران ، تهرانسر ، چیتگر ، شهرزیبا در غرب تهران – تهرانپارس ، نارمک ، نظام آباد ، شهرک امید ، مجیدیه ، حشمتیه ، شمس آباد و … در شرق تهران – خزانه ، نازی آباد ، یاخچی آباد ، خانی آباد ،شوش ، مولوی ، افسریه و … در جنوب تهران و همینطور در تمامی شهرهای ایران می باشد تا خدمات رسانی به شما مشتریان را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد.