17 مارس, 2018

ساخت سوئیچ و کددهی ریموت آلفا رومئو

ساخت سوئیچ آلفارومئو و ساخت ریموت آلفارومئو

داشتن مهارت و تجربه در هر زمینه کاری بسیار اهمیت دارد. از آنجایی که تعمیرات و هزینه های نگهداری خودرو ها بسیار بالا می باشد بنابراین بهترین روش برای صرف هزینه کمتر و زمان کمتر و همینطور امنیت بیشتر برای شما و خودروی آلفارومئو شما، استفاده از نیروی متخصص و متبحر در هر زمینه ای از جمله ساخت سوئیچ آلفارومئو و ساخت ریموت آلفارومئو می باشد. شما برای اینکه نتیجه دلخواه خود را بدست آورید باید برای ساخت سوئیچ و ریموت خود به مراکزی مراجعه نمایید که دارای نیروهای با دانش و تجربه کافی در این زمینه و همینطور دارای امکانات به روز در رابطه با خودروهای هوشمند و لوکس امروزی باشد.

خدمات ما

  • بازکردن درب آلفارومئو و تراش کلید اصلی از روی شماره شاسی بدون نیاز به ابزار
  • تعریف ریموت آلفارومئو و کددهی انواع مدل های آلفارومئو تا سال 2017
  • تعریف ریموت آلفارومئو ، ساخت کلید و ریموت گمشده آلفارومئو
  • ریموت آلفارومئو ،کلیدآلفارومئو ، سوئیچ یدک آلفارومئو ، ساخت سوئیچ آلفارومئو ،تعریف سوئیچ آلفارومئو ،کپی سوئیچ آلفارومئو ،سوئیچ آلفارومئو
  • پاک کردن کد کلید و ریموت مفقود شده ، تعریف کلید آلفارومئو ،ساخت اسمارت کی آلفارومئو ،ساخت کلید و ریموت آلفارومئو در محل
  • کپی ریموت آلفارومئو ،کپی کلید آلفارومئو ،ریموت یدک آلفارومئو ،کلید یدک آلفارومئو

انواع مدل آلفارومئو

  •  الفا رومئو جولیتا
  • الفارومئو میتو
  • آلفارومئو سینا
  • آلفارومئو دوکاتو

معرفی آلفارومئو

 اوایل سال ۲۰۱۱ بود که آلفارومئو با یک کانسپت هیجان‌انگیز به اسم ۴C در نمایشگاه خودرو ژنو آمد. همان سال به عنوان زیباترین کانسپت سال توسط مجله‌ی آلمانی Auto Bild معرفی شد. طولی نکشید که آلفارومئو در سال ۲۰۱۳ رسما از این خودرو رونمایی کرد؛ آلفارومئو ۴C، فراری کوچک!

ساخت سوئیچ و کددهی آلفا رومئو

ساخت سوئیچ و کددهی آلفا رومئو

حالا در جدیدترین اخبار، سر و گوشی آلفارومئو ۴C مدل ۲۰۱۹ پیدا شده که یک فرق بزرگ با مدل‌های فعلی دارد؛ این مدل احتمالا نسخه‌ی دنده‌‌ دستی نخواهد داشت. این اطلاعات توسط سرپرست بخش مهندسی آلفارومئو و مازراتی تایید شده است. دلیل این موضوع هم هزینه‌ی سنگین تولید خودرو مجهز به دنده دستی است که درنهایت مشتریان کمی دارد. به طور مثال طبق گفته‌ی سایت Motor1، فراری برای مدل کالیفرنیا بیش از ۱۰ میلیون دلار هزینه کرد تا مدل گیربکس دستی این خودرو را تولید کند. این درحالی بود که درنهایت تنها ۲ دستگاه از این مدل به فروش رفت.

ساخت سوئیچ و کددهی آلفا رومئو

ساخت سوئیچ و کددهی آلفا رومئو

یکی دیگر از ویژگی‌های بعدی ۴C این است که آلفارومئو احتمالا از نظر ظاهری آن را به‌روزتر می‌کند تا با چهره‌ی پخته‌تر و احتمالا، اسپرت و خشن‌تر روبرو باشیم. از نظر مشخصات فنی، احتمال می‌رود که از یک پیشرانه‌ی ۱٫۷۵ لیتری توربوشارژ استفاده می‌شود تا حداکثر توان ۲۳۷ اسب‌بخار و گشتاور ۳۵۰ نیوتون‌متر تولید کند. به لطف همین قلب کوچک ولی قدرتمند، تنها ۴٫۱ ثانیه زمان نیاز است تا از وضعیت سکون به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت رسید. حداکثر سرعت این ایتالیایی پرادعا هم ۲۵۷ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.


شعبه شمال : تهران، آجودانیه(سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز
تماس: 22297397 – 02126154238

شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین ریموت

تلفن های تماس: 09385881754- 44299085-44299069-09124802295

در صفحه اینستاگرام نگین ریموت عضو شوید حتما نمونه کار های مارو ببینید

 


ساخت سوئیچ و کددهی ریموت آلفا رومئو
5 (100%) 2 vote[s]
, , , ,