ساخت سوئیچ و ریموت

30 سپتامبر, 2018

ساخت سوئیچ پژو – ساخت ریموت پژو

ساخت سوئیچ پژو و ساخت ریموت پژو

پژو یکی از بهترین و مطرح ترین شرکت ها در زمینه خودروسازی می باشد. در ایران یکی از محبوبترین خودروهای پژو است. در حال حاضر دو مدل تالیسمان و کولئوس با بیشترین استقبال مواجه شده که البته مدل ساندرو هم مورد توجه مردم می باشد.

داشتن مهارت و تجربه در هر زمینه کاری بسیار اهمیت دارد. از آنجایی که تعمیرات و هزینه های نگهداری خودرو ها بسیار بالا می باشد. بنابراین بهترین روش برای صرف هزینه کمتر و زمان کمتر و همینطور امنیت بیشتر برای شما و خودروی پژو شما، استفاده از نیروی متخصص و متبحر در هر زمینه ای از جمله ساخت سوئیچ پژو و ساخت ریموت پژو می باشد.

شما برای اینکه نتیجه دلخواه خود را بدست آورید باید برای ساخت سوئیچ و ریموت خود به مراکزی مراجعه نمایید که دارای نیروهای با دانش و تجربه کافی در این زمینه و همینطور دارای امکانات به روز در رابطه با خودروهای هوشمند و لوکس امروزی باشند.

خدمات مرکز ما

اگر به تازگی خودرو پژو خود را  گم کرده یا به هر دلیلی از دست دادید یا نیاز به ساخت سوئیچ پژو یا هر خدمات دیگری از جمله

غیرفعال سازی اسمارت کی های گمشده پژو ، ساخت ریموت پژو ، پروگرام ریموت پژو ، ریموت یدک پژو ، ساخت ریموت یدک پژو ،کددهی ریموت یدک پژو ، ریموت پژو ،کلید پژو ، ریموت کی لس پژو ، سوئیچ پژو ، ساخت سوئیچ پژو ، تعریف سوئیچ پژو ،کپی ریموت پژو ،کپی کلید پژو ،ریموت اصلی پژو

 

ساخت سوئیچ پژو

ساخت سوئیچ پژو

انواع مدل پژو PEUGEOT

  • پژو 206 و 206SD
  • پژو 405
  • پژو 2008
  • پژو 207
  • پژو پارس (پژو پرشیا)

ما با بهترین و سال های تجربه و تجهیزات می توانیم سوئیچ و ریموت، پروگرام ریموت، کددهی ریموت، رفع عیوب و برداشتن کد سوئیچ  انواع خودرو پژو در صورت گم شدن یا مفقود شدن آن در سریعترین زمان در اختیار شما قرار دهیم. ما با مجرب ترین متخصصین در سریعترین زمان حتی در محل شما اقدام به ساخت سوئیچ پژو و ساخت ریموت پژو برای انواع مدل های آن بصورت 24 ساعته و در سراسر ایران می نماییم.

 


شعبه شمال : تهران، آجودانیه(سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز
تماس: 22297397 – 02126154238

شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین ریموت

تلفن های تماس: 09385881754- 44299085-44299069-09124802295

در صفحه اینستاگرام نگین ریموت عضو شوید حتما نمونه کار های مارو ببینید

 

ساخت سوئیچ پژو – ساخت ریموت پژو
5 (100%) 11 vote[s]
, , , , , ,